Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dyskusja dotycząca promocji kodów w Orange Flex


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kody polecające Orange Flex

W tym temacie męczcie @Maciej_FLEX 🙂


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kody polecające Orange Flex

Tylko po co skoro obydwie osoby dostają rabat? 

Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex


@Reminapisał(-a)

Tylko po co skoro obydwie osoby dostają rabat? 


@Remi , bardziej chodzi o techniczne spojrzenie, jak to wygląda w praktyce, aby nie daj Boże, te 5 dych nie wyparowało. W PRL-u mój ojciec opowiadał mi o hochsztaplerce przy werbowaniu do partii. Też kusili, a potem guzik dostawali. Obiecanego duuuuużo się zmieści!


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Kody polecające Orange Flex

Jak spełnisz warunki to gwarantuje Ci osobiście że nie przepadnie nawet jeśli indywidualnie miałbym Ci je wyslać :).

 

I. Przedmiot regulaminu
1. W niniejszym regulaminie opisaliśmy zasady promocji „Polecaj i zarabiaj” (dalej: „Promocja”),
w ramach której możesz otrzymać zwrot na kartę płatniczą polecając usługi Orange Flex.
II. Czas obowiązywania Promocji
2. Z Promocji możesz skorzystać od 26.09.2019r. do dnia, w którym ją odwołamy. O odwołaniu
Promocji poinformujemy na stronie z co najmniej 10- dniowym wyprzedzeniem.
III. Definicje
3. Nowy klient Orange Flex- konsument, który nie korzystał z usług Orange Flex.
4. Uczestnik – klient Orange Flex, który weźmie udział w niniejszej Promocji.
IV. Zasady Promocji
5. W ramach Promocji polecasz usługi Orange Flex. Ty i osoba, która w wyniku Twojej rekomendacji
zaczęła korzystać z Orange Flex (dalej „Nowy Klient”) dostaniecie po 50 zł w formie zwrotu na kartę
(dalej „Premia”).
6. Usługi Orange Flex polecasz w czasie obowiązywania Promocji poprzez przesłanie znajomemu
kodu widocznego w Aplikacji.
7. Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej
dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru
w Orange Flex.
8. Niezależnie od tego, czy jesteś Nowym Klientem czy Uczestnikiem, Premię odbierasz wchodząc w
sekcję „Polecaj i zarabiaj” w Aplikacji na swoim urządzeniu i klikając przycisk „zwróć na kartę
płatniczą”. Premię możesz odebrać w czasie, w którym korzystasz z usług Orange Flex, tj. Twój Plan
jest aktywny.
Regulamin usługi „Polecaj i zarabiaj” 1

Orange Polska S.A. Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa KRS Orange Polska S.A. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta
stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010681 REGON 012100784 NIP 526-02-50-995 kapitał zakładowy
Orange Polska S.A z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 3.937.072.437 złotych.
9. W ramach Promocji możesz otrzymać Premię za maksymalnie 10 poleconych przez Ciebie osób,
które spełnią warunki Promocji zawarte w pkt 7.
10. Premia uzyskana przez Ciebie oraz Nowego Klienta będzie opodatkowana zgodnie z przepisami
ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
V. Informacje dodatkowe
11. Jeśli jesteś Nowym Klientem możesz wykorzystać otrzymany kod tylko raz. W przypadku,
w którym wpiszesz kod w aplikacji, a następnie nie aktywujesz Planu, kod przepadnie.
12. Jeśli jesteś Uczestnikiem powiadomimy Cię w Aplikacji o tym, że ktoś skorzystał z przesłanego
przez Ciebie kodu.
13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają postanowienia
Regulaminu świadczenia przedpłaconych usług telekomunikacyjnych dla Klientów Orange Flex.
14. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.flex.orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

A jest jakiś licznik czy ktoś wykupił plan z naszego kodu?
Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

@Remi , ten podatek od tak niskiej kwoty, zapisany w regulaminie, mnie osobiście przystopował. Będzie na zakup myśliwców Emotikon: Mrugający A ja już policzyłem, ile za tę kwotę (max-500) wyjdzie mi na Lotto Plus Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

To 2 tys iles jest zwolnione w skali roku.
Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

Tym bardziej niepojęte, co jest grane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

A jakie masz pytania?
Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

No jakie? Dlaczego w takim razie ten podatek? Ja rozumiem...ordynacja podatkowa nakłada na transakcje podatki. Pełno strachu w galotach wywołują filmy na YT w sprawie transakcji aukcyjnych, gdzie nie takie pieniądze hulają, ale 500 to jak 500+...bez żartów.