Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

Cześć. Dzisiaj wreszcie się doczekaliście. eSIM dla zegarków we Flex jest dostępny! Szczegóły, oraz instrukcja krok po kroku dostępną tutaj: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/juz-jest-w-orange-flex-esim-na-apple-watch/

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

No i super 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

Kolejna nowość z informacji w apce: Idzie zima, czas na nowości Emotikon: Mrugający


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

A kiedy na Samsung Galaxy Waltch LTE ? kiedy w Orange jest możliwość na ten zegarek


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

Trwają prace na esim dla Galaxy watch LTE dla flexa. Ale to nie nastąpi prędko. Implementacja od zaplecza różni się nieco między klasycznym Orange a flex (brak obsługi kodów QR we flex, brak współpracy z API samsunga). Na to wszystko potrzeba czasu. Dla appla wykorzystano natywne API appla a nie uniwersalny standardy esim.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Już jest w Orange Flex! eSIM dla Apple Watch

Niedawno zauważyłem w apce FLEX:

Screenshot_2020-01-21-18-24-08.png

Czyli do Apple Watch mogę uruchomić w aplikacji trzecią kartę, w tym przypadku eSIM do tego urządzenia? Jeżeli tak, to jakie są opłaty z tego tytułu?

Moja wersja apki: 16.0.4 (20397.0). Na innych smart fonach nie mam tej opcji, i nie ma opcji aktualizacji aplikacji FLEX. Pewnie trzeba będzie odinstalować i zainstalować na nowo.