Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@f00ku55 tak czytałem temat i mam wrażenie że @scanx dalej nie rozróżnia o kim i do kogo pisze. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@slav72 

 

Nie było tematu 🤔😆 thx

 

Wszystkie tematy były do @Anonim 

 

@f00ku55

z tel tak to jest... Sorki 😅🤣😂

 

Edit już nie mogę. 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@scanx czegoś chyba nie zrozumiałeś a bijesz pianę. Nikt a na pewno nie ja Ciebie niczym nie straszy. Nie wiesz o co kaman? może czas wytłumaczyć Tobie że @f00ku55  to nie @Anonim. Nie potrzebnie się unosisz - wyluzuj trochę.

Anonim

Nie dotyczy

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@scanx Ciężko mi prowadzić rozmowę z przedstawicielem czeskiego serwisu, który ma problemy z językiem polskim, więc odpowiem tylko na Twoje zarzuty, jakobym był wg Ciebie jakimś "guru". 

 

Wyrażam po prostu własne zdanie, do czego mam prawo i nie uważam siebie za żadnego guru, to że Wasz biedny serwis, nie liczy się na dzisiejszym rynku i nie korzysta z niego nikt komu zależy na legalności, jakości i dobrej cenie - to nie jest moja wina. 

 

Atakowanie mnie w wątku, który jest zwykłą, nieudolną reklamą to nie jest coś, co przysporzy wam klienteli - i nie mówię tego w kontekście wywyższania się, jakbym był niewiadomo kim - ale tak traktujesz potencjalnego klienta tego serwisu, który wyraził swoje zdanie porównując go do całej reszty.

 

Skoro traktujecie tak mnie, to kto wie czy nie potraktowalibyście tak jakiegokolwiek innego klienta? 

Marketing nigdy nie był mocną stroną Czechów, dlatego Skoda jest już w rękach zagranicznych a pozostałych czeskich firm jest jak na lekarstwo - przynajmniej tych liczących się na świecie. 

 

Wymieniam po prostu swoje argumenty na tle konkurencyjnych ofert, a Ty mnie atakujesz. Oj, niefajnie.

 

Ja tą wojenkę kończę, wasza usługa się po prostu nie wybije - bo z takim podejściem i ofertą nie macie na to szans. 

 

Dzięki i pozdrawiam.