Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex rodzina I użytkownicy flex

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Flex rodzina I użytkownicy flex

Siemka wszystkim, pytanie dotyczy flex rodziny i możliwości dodania kogoś kto już miał flex, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście z zachowaniem numeru. Pytanie odnosi się do wykorzystania oferty promocyjnej by po powiedzmy dwóch miesiącach osoby przeszły do rodziny. Ktoś może próbował?

Mam nadzieję że nie zdublowałem wątku 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex rodzina I użytkownicy flex

@purifier karty członków rodziny nie mogą już skorzystać z polecenia. Tylko jako nowy użytkownik można skorzystać z polecenia.

 

Jeżeli numery chcesz dołączyć do swojego konta FLEX Rodzina, muszą być zarejestrowane na Ciebie. Nie można dołączyć do Twojego konta numerów zarejestrowanych na inną osobę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex rodzina I użytkownicy flex

@purifier miał FLEX - czyli jest obecnie w innej ofercie Orange lub u konkurencji?

 

Jeżeli chodzi o promocję z kodu polecającego (po 50 PLN), to już nie może skorzystać.

 

Numery może przenieść do FLEX Rodzina, ale wszystkie przenoszone numery muszą być zarejestrowane na tą samą osobę. Najpierw należy przenieść numer główny i po aktywacji numeru we FLEX, przenosi się pozostałe numery do Rodzina.

 

Jeżeli numer przenosisz z Orange, to karty SIM nie trzeba, zostaje ta samą, a aktywacja numeru we FLEX trwa chwilę. Potem można przenosić pozostałe numery do Rodziny.

 

Jeżeli numer przenosisz od konkurencji, to potrwa około 4-5 dni i potrzebny jest starter FLEX. Polecam pobrać startery z salonu, kilka sztuk na wszelki wypadek. W salonie są bezpłatne. Można też zamówić kurierem lub kupić w kiosku. W kiosku kosztują 3 PLN.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Flex rodzina I użytkownicy flex

Chodzi o taką przypadłość gdzie numery na kartę członków rodziny skorzystały by z opcji flex dla zwrotu 50 PLN z mojego kodu i czy po powiedzmy 2 miesiącach można te karty wyłaczyć z flexa i włączyć do mojego flex rodzina?

O taką roszadę się rozchodzi bo nie wchodzi w rachubę utrata tych nr.

Dla jasności numery są na kartę w sieci orange, a pytanie jest w pierwszym akapicie 🙂
Tylko i wyłącznie to mnie interesuje jak się zachowa przeniesienie nr do flex rodzina, kogoś kto był w flex i zrezygnował. Mam nadzieję że naświetliłem dobitnie o co się rozchodzi 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex rodzina I użytkownicy flex

@purifier karty członków rodziny nie mogą już skorzystać z polecenia. Tylko jako nowy użytkownik można skorzystać z polecenia.

 

Jeżeli numery chcesz dołączyć do swojego konta FLEX Rodzina, muszą być zarejestrowane na Ciebie. Nie można dołączyć do Twojego konta numerów zarejestrowanych na inną osobę.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 91
  • 0

Flex rodzina I użytkownicy flex

Jeśli numery są w Orange lub u innego operatora - możesz je spokojnie dołączyć do Rodziny. To, że były kiedyś flexowe nie ma znaczenia. Niestety nie można nadal przenosić numerów które są obecnie aktywne we Flex.