Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?

@spiro , to lipa, bo "napaliłem się" na Win11. A tak wogóle, to pokazał się mi kod we Flex nocą, ale trzeba wyjść z tej opcji i jak mówisz, wejść do sklepu, gdzie dopiero znalazłem tę specyfikację. Coś jest nie do końca przedstawione we Flex nocą, bo opis jest zupełnie pozbawiony takiej informacji. Kopanie w sklepie jest nie do końca dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o konkretną promocję.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?

@bronzub  jeśli Laptop, jak z specyfikacji @spiro to nie warto, pozostań przy tym swoim 😎

To nie są okazję, tylko wyprzedaż, bieda edycja 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?

@IreneuszCD , masz rację. Chociaż kolekcja HP jest dobra z uwagi na dobre serwisowanie, diagnostykę na koncie i wogóle wsparcie, którego doświadczyłem. Chociaż nie znam j.angielskiego, to na czacie z anglo-amerykańskim konsultantem szybko kopiowałem jego tekst i rozmowa była w miarę płynna oraz rzeczowa😁 Zrobiłbym pewnie interes na parę stów,ha, ha, ha 😊, gdybym miał ziomala w USA  (679 zł ten lapek)😂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?

@bronzub  jako maszynka do pisania i przeglądania netu ok 😃

Ja tam chałę sobie Huawei MateBook D15 Laptop za 1800 zl i śmiga przeszło rok, po gwarancji jak coś poważne się stanie to utylizacja, drobne usterki naprawię sam, szkoda że procesor ma wlutowany, bo bym go podkręcił 😆

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex Nocą - jak skorzystać z promocji?

@IreneuszCD , do wspomnianej przez Ciebie kwoty chętnie wziąłbym coś na raty😊 Trzeba liczyć siły na zamiary, bo nawet dzieci dostaną na Mikołaja węgiel, a na rózgę raczej nie mogę liczyć, z uwagi na niedostatki chrustu w lasach😀