Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@zolty82 

 

Może nie Orange a FLEXA 🙂.Osobiście w zwykłym Orange nie mam problem z HD Voice ale w Flexie w identycznej lokalizacji już tak.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Od dziś znów jestem we Flexie. Nie mam duplikowanej karty i jakość rozmów jest taka jak powinna być.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Duke 

 

Dobrze,że chociaż próbują naprawić błąd z HD Voice a nie zapewniają o naprawie tak jak w przypadku wprowadzenia SMS/MMS w VoWIFI 🙂.  


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@DawidOrange Chyba nie czytałeś mojej historii którą zainicjowałem ten watek. 🙂

 

Orange przez ponad 3 miesiące udawał że nie ma problemu i  zamykał moje zgłoszenia (w sumie było ich ok. 10) odpowiedzią jednym z 3 szablonów: "to wina karty SIM, proszę wymienić", to "wina urządzenia, proszę naprawić" albo "nasza sieć jest zakłócana...bla, bla..".

 

Dopiero zainteresowanie @Maciej_FLEX  podczas AMA pozwoliło ruszyć sprawę z miejsca.

Za co jest mu bardzo wdzięczny. 🙂

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Duke 

 

Miałem podobną sytuację a te formatki co wysyłałeś z odpowiedzią na zgłoszenia też otrzymywałem.W momencie kiedy wykryli błąd też dostałem taką jak ty.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 1

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Maciej_FLEX  Jakość połączenia przychodzącego jest zauważalnie gorsza niż wychodzącego. Jestem w podobnej sytuacji jak przedmówcy - mam aktywny duplikat e-sim dla AW.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Maciej_FLEX ja nie mam i nie miałem AW, a mam w dalszym ciągu to samo co @Vulg - połączenia przychodzące są gorszej jakości, niezależnie od lokalizacji, nawet na VoWiFi. Zarówno na sim jak i esim jest to samo. Zgłosiłem problem nr 4077224. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Maciej_FLEX- czy coś wiadomo w tej sprawie? Z tego co wiem to poprzednie zgłoszenie zostało zamknięte, ale otwarte jest kolejne xxXXxxX / edit: ukryto nr zgłoszenia - Wiktor /. Z góry dzięki za odpowiedź.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Gdyby ktoś szukał informacji czy problem został rozwiązany to śpieszę donieść że NIE, nie został.

 

Po prawie 3 miesiącach od rzekomego wdrożenia rozwiązania zdecydowałem się ponownie dodać dodatkową kartę do Apple Watch-a. Efekt taki sam jak wcześniej, tj. rozmowy przychodzące w jakości z czasów PTK Centertel.  Oczywiście proces jest nieodwracalny. Aby zrezygnować z dodatkowego SIMa znów musze przenosić numer do innego operatora.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Tak, wiem. Poziom wsparcia technicznego w Orange jest żenujący. Walczyłem z nimi chyba 2 miesiące i się poddałem. Ja podjąłem decyzję o przenosinach do T-Mobile, gdyż uważam że to technologicznie najlepsza sieć w Polsce. Żałuję, że stamtąd odszedłem po 10 latach, a zrobiłem to tylko dla eSima... Teraz jak już T-Mobile go także wprowadził, czekam tylko aż go udostępnią klientom indywidualnym i ŻEGNAJ ORANGE! 🙂 
Pozdrawiam Wszystkich