Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim we Flex - ponowna aktywacja po resecie telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Esim we Flex - ponowna aktywacja po resecie telefonu

Mam nadzieję, że może być tu i nie zdublowałem przynajmniej nie znalazłem tego co szukałem. Do rzeczy.

 

Mam eSIM z flex pytanie jak zrobić backup? Czy po resecie telefonu aplikacja flex przywróci mi ESIM? 

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Esim

Z FAQ Flexa:

 

Zmieniam telefon na nowy. Jak przenieść eSIM-a ze starego telefonu na nowy?

 

Masz eSIM-a na starym i chcesz go zainstalować na nowym telefonie? Nic prostszego, ściagnij aplikację Flex, zaloguj się i odwiedź swój profil. Następnie w sekcji „Karty SIM” tapnij w „Kartę główną”. W ustawieniach na dole ekranu kliknij „Wymień”, wybierz „eSIM”, a następnie zainstaluj kartę na swoim nowym telefonie.

 

Mysle ze to dziala tak samo w przypadku resetu telefonu. Wystarczy zainstalowac apke Flex i ponownie pobrac esim przypisany do Twojego numeru 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Esim

Z FAQ Flexa:

 

Zmieniam telefon na nowy. Jak przenieść eSIM-a ze starego telefonu na nowy?

 

Masz eSIM-a na starym i chcesz go zainstalować na nowym telefonie? Nic prostszego, ściagnij aplikację Flex, zaloguj się i odwiedź swój profil. Następnie w sekcji „Karty SIM” tapnij w „Kartę główną”. W ustawieniach na dole ekranu kliknij „Wymień”, wybierz „eSIM”, a następnie zainstaluj kartę na swoim nowym telefonie.

 

Mysle ze to dziala tak samo w przypadku resetu telefonu. Wystarczy zainstalowac apke Flex i ponownie pobrac esim przypisany do Twojego numeru