Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Na razie Flex jest na etapie "kuszenia". Pytanie jak będzie wyglądać docelowa oferta cenowa jak promocje się pokończą.
Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Według mnie też we FLEXie powinno być więcej GB za staż

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim  GB za staż prędko znikną z prepaid, nie liczył bym na wprowadzenie tego we FLEX 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  GB za staż prędko znikną z prepaid, nie liczył bym na wprowadzenie tego we FLEX 😉


Jak to zniknie z Orange i też z NJU to pozostanie przejście do Plusha Abo albo do A2Mobile [Bo tanio]

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim  jeśli operatorzy ruszą z 5G, to promocje i bonusy w prepaid znikną, jedynie wirtualni operatorzy mogą utrzymywać niskie ceny, nic nie modernizują, korzystają z sieci innych operatorów.

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  jeśli operatorzy ruszą z 5G, to promocje i bonusy w prepaid znikną, jedynie wirtualni operatorzy mogą utrzymywać niskie ceny, nic nie modernizują, korzystają z sieci innych operatorów.


I jeszcze Plus podejrzewam że będzie miał Niskie Ceny bo pewnie dostaną pieniądze od państwa bo Polsat skręcił w prawo

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@scanxnapisał(-a)

Jeśli nie macie znajomych w flex by podzielić się gigabajtami i brak w okolicy a chcielibyscie podarować lub ktos by potrzebował to warto tu napisać a resztę załatwiać w wiadomościach prywatnych. 

 

Myślę że to dobry pomysł.?:) 


To kto chętny na 10 GB? Zlecenia na PW. Przy okazji, @Wiktor nie chcesz? 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Nie, dzięki 🙂
... I tak by nie zostało to wykorzystane.

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Wiktor , zastanawiam się więc, czy ludzie tylko narzekają, że mają mało GB, czy boją się, nie wiem, np. ukrytych kosztów, czy "zapisów drobnym druczkiem" ? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Np. Plan za 25zl ma 15giga więc z czego się podzielisz jak np to ci wystarcza no nie dasz chyba że naprawdę chcesz i jak wspominałem kumulacja neta byla by korzystna do podzielenie sie gigabajtami.