Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dyskusja dotycząca promocji kodów w Orange Flex


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2804
  • 6987
  • 182

Dyskusja dotycząca promocji kodów w Orange Flex


Dyskusja dotycząca promocji, jeżeli chcesz podać sam kod, zapraszam do tematu: Polecaj-zarabiaj z Orange Flex – kody społeczności - mamy po 70 zł dla Was!  - Rafał.
@Piotrekk85 napisał(-a)

Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 30 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, kup pierwszy Plan i wpisz kod.


Nie przesadzaj, przecież każdy użytkownik FLEXa może tak zrobić:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/polecaj-zarabiaj-z-orange-flex-mamy-po-50-zl-dla-was/

108 ODPOW. 108

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

Ale pewnie ktoś będzie chciał się powymieniać kodami 😉

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Kody polecające Orange Flex


@Piotrekk85 napisał(-a)
Ale pewnie ktoś będzie chciał się powymieniać kodami 😉

Dobry pomysł 🙂 I ciekawy przypadek na testy z racji tego, że to nowość 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

Niestety przez długie czekanie (miesiąc plus dzień) to na efekty trzeba będzie trzeba czekać.
Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex


@Katani1napisał(-a)

Nie przesadzaj, przecież każdy użytkownik FLEXa może tak zrobić:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/polecaj-zarabiaj-z-orange-flex-mamy-po-50-zl-dla-was/


Wygląda na to, że środkowy punk jest najważniejszy...podczas aktywacji

3 kroki i macie po 50 zł – to takie proste
Krok 1. Pobierz apkę i aktywuj plan
Krok 2. Wyślij kod polecający znajomemu do wpisania podczas aktywacji
Krok 3. Po pierwszym miesiącu korzystania przez znajomego z Orange Flex otrzymacie po 50 zł

Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

Szeruj swój unikalny kod znajomym...co oznacza to słowo szeruj? Wersja 11.0.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody polecające Orange Flex

Share czyt. Szer - ang. Udostępnij
Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

To tak, jakbym po śląsku pedzioł...niy fanzol...już napisałem do nich maila. Nie wiem, skąd takie parcie na język angielski. Może Brexit da otrzeźwienie, że Polacy nie gęsi...?

Anonim

Nie dotyczy

Kody polecające Orange Flex

@spiro , korci mnie cholernie, ale jak to czytam na Flexie, to tego nie kumam za bardzo. Od praktycznej strony to tak? Na chwilę obecną jestem zarejestrowany poprzez adres mailowy konta Google. Wybieram np. plan za 3 dychy i nowy numer. I co dalej? Oni to akceptują i w którymś momencie miałbym np. podać Twój kod? Bo to rozumiem, że 5 dych po 1 miechu + dzień. Wytłumacz chłopu jak krowie na rowie od strony praktycznej. Kroki podane na forum i Flexie czytałem, ale chodzi mi o ten moment drugiego kroku.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Kody polecające Orange Flex

@Anonim i to jest bardzo dobre pytanie. W opisie na blogu raz jest spomniane o podaniu kodu podczas rejestracji (więc Ciebie by nie dotyczyło bo konto już masz) a potem przy aktywacji planu.

Instalowałem flexa na innym telefonie i nie było prośby o kod przed podaniem maila i hasla przy zakładaniu konta, więc jest spora szansa że kod należy podać przy aktywacji. Ale trochę mi brakuje do 100%. Może @Remi nam rozstrzygnie tę techniczną wątpliwość?

Te 50pln dostaniesz po 1 miesiącu, ale jak wiadomo przelewy trochę mogą trwać więc na 99% będzie później i wpadniesz w kolejny okres rozliczeniowy.