Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność telekonferencji

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność telekonferencji

W Orange jest też telekonferencja przez wdzwanianie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dostępność telekonferencji

Cześć, jestem kolejnym użytkownikiem który nie spodziewał się (sic!) możliwości braku realizacji połączeń konferencyjnych w Orange flex.

Drogie Orange w dobie pandemii gdzie wiele osób pracuje zdalnie możliwość rozmowy przez telefon w telekonferencji to podstawa. To jest naprawdę bardzo istotna funkcja w obecnych czasach.

Wielka prośba o uruchomienie tej funkcji i prośba o kontakt z expertem Orange flex. Dzieki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność telekonferencji

@Frehar pozostaje posiłkować się konferencją u konkurencji. Fiolet i Magenta mają juź od oferty na kartę. 

We Fiolecie można połączyć np. że dwa numery, do których dołączył się kolejne osoby. Jak dobrze eykona się połączenie, to pozostałe numery, w tym Orange może uczestniczyć w konferencji 9-10 osób. Sam przeprowadzałem próby, działało 🤔😄👍


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dostępność telekonferencji

Przeszedł z NJU gdzie wszystko co potrzebowałem działało perfekcyjnie 🙂 łatwego powrotu bez pomocy konkurencji nie będzie 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność telekonferencji

@Frehar niestety, obecnie potrzebna pomoc konkurencji, ale w planach są prace nad migracją z FLEX do innych ofert Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dostępność telekonferencji

No tak boje się ze te plany będą się ciągnąć i ciągnąć a z technicznego punktu widzenia zastanawia mnie czy to ktoś nie kliknął „Enter” czy to celowe działanie wynikające z jakiś przyczyn technicznych 

wesolych świat 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 27
  • 0

Dostępność telekonferencji

Przeniosłem się niedawno do Flex i brak rozmów konferencyjnych jest dla mnie dużym zaskoczeniem, korzystałem z tego właściwie codziennie. @Maciej_FLEX: Czy są jeszcze szanse na wprowadzenie tej funkcjonalności?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

Dostępność telekonferencji

Chciałem podbić temat rozmów koferencyjnych.. jest jakaś szansa na ich uruchomienie? Bo kiepsko to wygląda, jak taka sieć jak Orange Flex nie może świadczyć takiej usługi.. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Dostępność telekonferencji

Trochę dziwi brak telekonferencji we FLEX, wszak w abonamencie jest, trzeba by bardziej naciskać, może wprowadzą 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dostępność telekonferencji

@IreneuszCD , wydaje mi się, że taki pomysł https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Telekonferencje-w-Flex/idi-p/301188 jest.

@escapers  masz okazję poprzeć ten pomysł. Ja poparłem przed chwilą. Dobrze, że odświeżyłeś wątek😊