Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność telekonferencji

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Dostępność telekonferencji

Dobra, mam odpowiedź oficjalną od kolegów, co to konfiguracji jaka jest.

 

No i zwracam honor - masz rację - w njumobile połączenie konferencyjne (to przez dodawanie kolejnych użytkowników) jest w ramach unlimited. Jest to wyjątek wdrożony dla tej oferty.

W postpaid jest tak jak mówiłem - czyli dodatkowo płatne, za każdą minutę.

Prepaid i Flex  - brak.

 

Natomiast, skoro nju ma wyjątek, to nie wykluczam, że przewalczymy kolejny wyjątek potwierdzający regułę i dorobimy tą funkcję we Flexie.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Dostępność telekonferencji

Dobra, mam odpowiedź oficjalną od kolegów, co to konfiguracji jaka jest.

 

No i zwracam honor - masz rację - w njumobile połączenie konferencyjne (to przez dodawanie kolejnych użytkowników) jest w ramach unlimited. Jest to wyjątek wdrożony dla tej oferty.

W postpaid jest tak jak mówiłem - czyli dodatkowo płatne, za każdą minutę.

Prepaid i Flex  - brak.

 

Natomiast, skoro nju ma wyjątek, to nie wykluczam, że przewalczymy kolejny wyjątek potwierdzający regułę i dorobimy tą funkcję we Flexie.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Dostępność telekonferencji

Nawet tego nie sprawdziłem przed przeniesieniem numerow z postpaid Plus ( w ramach unlimited) i nju ( jak piszesz wyjątek), a korzystałem dość często i teraz mi brakuje.

popracujcie proszę nad tym wyjątkiem dla FLEX.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność telekonferencji

Czasami też korzystam z takiego rozwiązania u konkurencji. Fajnie jak pojawi się we FLEX. Czekam z niecierpliwością 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dostępność telekonferencji

No to nieźle że moje pytanie w AMA może wywołać taką dobrą zmianę dla użytkowników. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność telekonferencji

Połączenia konferencyjne sprawdzałem we fiolecie i magenta. Działają w ofercie na kartę bez żadnych zastrzeżeń.

Wczoraj przeprowadziłem próbę we fiolecie i udało mi się zestawić 10 połączeń. Dwa numery fioletu ze sobą + połączenia po 4 numery. Ciekawe ile maksymalnie by się udało? Pewnie Ci dalsi mieli by spore opóźnienia w połączeniu głosowym.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dostępność telekonferencji

Mam nadzieję @Maciej_FLEX że przewalczenie telekonferencji w ofercie to problem papierkowy a nie techniczny i że nowa platforma do obsługi Flex umożliwia telekonferencje w przeciwieństwie do platformy bilingowej na której jest prepaid Orange. A jeśli Flex ma być nowoczesną technologią to może ViLTE? Na polskim rynku nie ma czegoś takiego. 🙂

 

@ketrasaArtur zawsze myślałem że jest limit to 5 numerów ale rzeczywiście można to obejść. 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność telekonferencji

@tolek kiedyś takie próby robiłem we fiolecie, to się nie dało z kolejnego numeru zadzwonić do kolejnych osób. Obecnie na dwóch numerach z możliwością konferencji już można nawiązać połączenie. Tylko ci co będą na końcu, pewnie będą mieli spore opóźnienie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność telekonferencji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Dostępność telekonferencji

No to duży minus względem innych ofert na kartę.