Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Też zgłosiłem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Problem zgłosiłem na czacie w aplikacji. Akurat aktualizacja apki wleciała, ale ona nie rozwiązuje tego problemu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

problem z logowaniem występuje od grudnia )od kiedy jestem we Flex) w różnej postaci. Albo po aktualizacji apka zapomina ustawień palca i pin i uruchamia się od razu albo jak od 2 wersji ostatnich mimo palca pyta o pin. Za każdym razem zgłaszam, odpisują że poprawili a nadal nie poprawili. I zawsze to jest na różnych urządzeniach sprawdzane więc nie wina konkretnego telefonu.

Teraz też zgłaszałem ze 3 dni temu, na razie milczą.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

@DarekWa Tak z czystej ciekawości... skoro dostęp do telefonu jest zabezpieczony palcem/twarzą/kodem, to po co osobno zabezpieczać dostęp do aplikacji?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Jak komuś pożyczymy nasz telefon (np. znajomemu) to nie życzymy sobie by np. buszował nam po apce Orange Flex i nie aktywował nam nagle pakietu internetu na Strefę Egzotyczną. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca


@Dukenapisał(-a)

@DarekWa Tak z czystej ciekawości... skoro dostęp do telefonu jest zabezpieczony palcem/twarzą/kodem, to po co osobno zabezpieczać dostęp do aplikacji?@


@Duke  a po co zabezpieczasz dostęp do konta bankowego skoro komputer/telefon ma pewnie hasło, itp?