Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

Super zdjęcie Emotikon: Szczęśliwy

tylko wyszukiwarkę schować - i tak wszyscy się o wszystko pytają Emotikon: Język
.
Poziom 33, Ekspert
  • 2998
  • 3110
  • 104

[ Edytowane ]

@Piotrekk85  dobrze piszesz, wyszukiwarka psuje kadr, może dać ją poniżej zdjęcia, albo na główną belkę gdzie menu Emotikon: Mrugający

Tak poza tym fajnie jakby cały kadr, był tu w temacie, bez cięć pokazany Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

Takich wielkich zmian na NO bym się nie spodziewał. Chociaż niebawem kolejne urodziny społeczności i pewnie coś tam się zmieni.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1711
  • 36

@irek6311 

11.jpg

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 30, Ekspert
  • 7049
  • 6708
  • 72

To Ci dopiero zaprawiona w bojach Heroska...bierzmy przykład, a nie tak jak ci na dole Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1843
  • 113

Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7049
  • 6708
  • 72

@Bartłomiej , pokazałeś @irek6311  to, co Ty widzisz, a my widzimy "kłodę" rzuconą centralnie w zdjęcie. Ściągnijcie ten pasek wyszukiwarki w dół, albo wymyślcie coś, co by nie szpeciło fotki. @Katani1 , nie przeszkadza Ci? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1843
  • 113

Przeszkadza. Ja wybierałem zdjęcie bez belki na środku, ale cóż ja biedny żuczek mogę...

Poziom 33, Ekspert
  • 2998
  • 3110
  • 104

@burebuseknapisał(-a)

@Bartłomiej , pokazałeś @irek6311  to, co Ty widzisz, a my widzimy "kłodę" rzuconą centralnie w zdjęcie. Ściągnijcie ten pasek wyszukiwarki w dół, albo wymyślcie coś, co by nie szpeciło fotki. @Katani1 , nie przeszkadza Ci? 

Bez kłódki wygląda tak Emotikon: Mrugający

11.jpg

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1794
  • 3581
  • 19

@burebuseknapisał(-a)

Można by tą belkę przerobić 

np.na  przeźroczystą  @Bartłomiej  ?

0 Lubię to
Odpowiedz