Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Pewnie komisja skrutacyjna nie zakończyła jeszcze obradów 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

main_porte-voix-rvb.png Mamy wyniki 🙂 Spośród Herosów, w ciągu ostatnich 30 dni najwięcej postów przeczytał, a tym samym zdobył prawo wybrania zdjęcia na stronie głównej... @Katani1! Kłaniam się z podziwem i gratuluję! Spodziewaj się prywatnej wiadomości, w której dogadamy szczegóły.

@Piotrekk85 deptał po piętach zwycięzcy do samego końca. Nieco dalej w rankingu znaleźli się @Anonim, @Wojcieszko@Misiek62 i @Ron. Wam również gratuluję, a wszyscy możemy spodziewać się nowej fotografii w ciągu kilku dni 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wielką ochotę, aby wybrać się na wędrówkę po jakichś bezdrożach. Dzięki zdjęciu na stronie głównej, które w nagrodę za aktywność na forum wybrał @Katani1 - chcę jeszcze bardziej. A Wy? 🙂

 

1b.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Tak, jam to uczynił.

Oczywiście z pomocą Zespołu NO 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

A ja czekam jak ktoś wreszcie wrzuci jakieś zdjęcie telekomunikacyjne, albo miasta nocą Emotikon: Szczęśliwy NO, to nie portal turystyczny Emotikon: LOL


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Na bezdrożach też można korzystać ze smartfonów 🙂
Anonim

Nie dotyczy

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Popieram @Artura. Można też spróbować, chociażby na górze Żar, czy smartfon "umie latać", jak paralotniarzeEmotikon: Bardzo szczęśliwy W dzisiejszych, bardzo skomplikowanych technicznie czasach, telekomunikacja idzie w parze z turystyką...niestety. @Katani1, dobrze, iż nie ściągnąłeś butów i nie wystawił do słońca fuzekliEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Jestem zdania, że tylko i wyłącznie zależy od użytkownika jak bardzo będzie szła telekomunikacja w parze z turystyką @Anonim 😉 Przydaje się na pewno w sytuacjach zagrożenia - potrafi i życie uratować. @Katani1, super wybór, w końcu sezon na wiosenno/letnie eskapady rozpoczęty na dobre 😉

Anonim

Nie dotyczy

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Rafał, jak patrzę na dzisiejszą młodzież, to bez zdobyczy techniki ani rusz. A starsze pokolenia nie chce być gorsze i próbuje nadążaćEmotikon: Szczęśliwy Nawet nie dba się o to, że szybka pęknięta, a ekran brudem pokryty. Kontakt ze światem musi być, choćby po drodze trzeba by przewrócić drugiego człowieka. W takich ciekawych czasach żyjemyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Arturnapisał(-a)
Na bezdrożach też można korzystać ze smartfonów 🙂

O ile jest zasięg 🙂