Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

I kolorki poprawione 🙂
Anonim

Nie dotyczy

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Ciekawe czy osoba na tym zdjęciu wyraziła zgodę na pokazywanie swojej twarzy.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim, jak możesz przeczytać w pierwszym poście, zdjęcia pochodzą z naszej bazy fotografii. Oznacza to, w uproszczeniu, że autorzy zdjęć udzielili nam pełnego prawa wykorzystywania zdjęć i wizerunków osób na zdjęciach. Bez obaw, sympatyczna dziewczyna na zdjęciu nie ma nic przeciwko 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Jak ten czas szybko mija! 🙂 Kwiecień powoli dobiega końca i czas na nową tapetę. Zgodnie z zasadami Programu dla Społeczności prawo wybrania zdjęcia na stronę główną mają Herosi Orange, czyli

@Piotrekk85@Misiek62, @Jozefg@Jarek@Katani1@mabud73@nikodem_dyzma, @burebusek@p2225@Ron@BORAX@Matt55@Duke i @Wojcieszko.

 

Tym razem decydować o zdjęciu będzie Heros, który przeczyta najwięcej postów (czyli także komentarzy) w ciągu ostatnich 30 dni. Swoje statystyki możecie sprawdzić w profilu:

staty.PNG

Najważniejsze zasady i terminy:

  • wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 7 maja, więc ranking "30 dni" będzie mówić ile postów przeczytaliśmy od 7 kwietnia do 6 maja
  • nie publikujemy wcześniej rankingów, ale jeśli ktoś chce się pochwalić ile ma przeczytanych postów to śmiało
  • zdradzę Wam ciekawostkę - liderem w liczbie przeczytanych postów NIE jest @Piotrekk85 🙂
  • jedna osoba nie może dwa razy z rzędu wybierać zdjęcia, więc tym razem @Wojcieszko nie bierze udziału
  • wybrane przez Herosa zdjęcie będzie widoczne na stronie głównej przynajmniej do końca czerwca

Pytania? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Dobre 😉 ja to czytam na RSS więc się nie zlicza.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

No tak, to wyjaśnia tę "anomalię" 😉
Anonim

Nie dotyczy

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Arturnapisał(-a)

Swoje statystyki możecie sprać w profilu:

staty.PNG

Pytania? 🙂


@ArturTo ja mam pytanie gdzie mogę u siebie zobaczyć te statystyki ? Coś takiego mam od pierwszego dnia bycia na inny forum a tu widzę mega ograniczenie ? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim, zajrzyj na stronę programu. Znajdziesz na niej taką tabelę z informacjami jakie przywileje otrzymuje się na jakim poziomie:

tab.PNG

Ta funkcja, w której można sprawdzić ile postów przeczytaliśmy nazywa się "Profil z zaawansowanymi statystykami".


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Ja tylko przypominam, że za niewiele ponad tydzień, Heros, który będzie mieć na liczniku najwięcej przeczytanych postów - zdecyduje o tym jakie zdjęcie znajdzie się na stronie głównej. W aktualnym TOP tego rankingu są (kolejność PRZYPADKOWA):
@Ron, @Misiek62, @Piotrekk85, @mabud73, @Katani1, @BORAX i @Anonim.
Jest też @Wojcieszko, ale wybierał aktualną grafikę, więc nie bierze udziału 😉
Anonim

Nie dotyczy

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Czekamy na wyniki i nowa fotkę.