Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Póki co, zostaje i mam nadzieję, że w najbliższych dniach wróci ranking i będzie można zaktualizować zdjęcie tylko z kilkudniowym poślizgiem. A jeśli będziecie chcieć zmienić zasady i w możliwość wyboru zdjęcia przyznać na innych - jesteśmy otwarci na propozycje 🙂

 

AKTUALIZACJA:

Czas najwyższy już zmienić "tapetę", prawda? 🙂 Ranking ogólny jest jeszcze wyłączony, więc nie możemy posłużyć się nim, aby wyłonić osobę, która zadecyduje o nowej tapecie, więc mam inną propozycję.

 

Możliwość wyboru zdjęcia na stronę główną jest zgodnie z zasadami Programu dla Społeczności - zarezerwowana dla aktualnych Herosów i zostajemy przy tym wymaganiu. 

 

Każdy Heros może w swoim profilu sprawdzić zaawansowane statystyki za ostatnie 30 dni:

 

Zrzut ekranu 2018-03-15 o 19.35.44.png

Jak widzicie znajdują się w nich całkiem ciekawe informacje 🙂 

 

 

Propozycja:

  • zdjęcie na stronę główną wybierze Heros, który będzie mieć w statystykach za ostatnie 30 dni najwięcej opublikowanych rozwiązań
  • jedna osoba nie może dwa razy z rzędu decydować o wyborze zdjęcia, więc nawet jeśli @Piotrekk85 będzie mieć najwięcej rozwiązań to tym razem prawo przechodzi na kolejną osobę
  • statystyki sprawdzimy już w poniedziałek, a zdjęcie wyjątkowo zostanie ponad miesiąc, bo do końca kwietnia

Co o tym myślicie? Podoba się czy chcielibyście coś zmienić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

6 jest ładniejszą cyfrą niż 2, ale tak to ok 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Skoro nikt nie zgłasza zastrzeżeń to oto aktualny (16.03) ranking (liczba rozwiązań opublikowanych w ciągu ostatnich 30 dni):

 

@Piotrekk85 90
@Wojcieszko 15
@Ron 11
@Katani1 7
@Misiek62 7
@Anonim 5
@p2225 5
@BORAX 2
@Duke 2
@Jarek 2
@mabud73 2
@Matt55 2
@Jozefg 0
@nikodem_dyzma 0

 

Liczby te każdy z Was może sprawdzić w swoim profilu. @Piotrekk85 ostatnio miał prawo wybrania tapety, więc tym razem odpada z "konkursu" 🙂 Pozostałych z Was zachęcam do zbierania rozwiązań przez weekend, bo Heros, który w poniedziałek, w samo południe będzie mieć najwięcej rozwiązań - zdobędzie prawo do wybrania tapety na prawie 1,5 miesiąca 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

No tak.... Ja jak zwykle w ogonie, na samym końcu...  Coś mi głowa ostatnio ciężko pracuje....

  Wpływ wieku czy jak? Wściekły kod


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Mi też brak czasu na wszystko. Teraz brak "kupy" u małego utrasta do mega problemu 😉 Ale damy radę. Mamy już prawie 8 miesięcy 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Jozefg, myślę, że to raczej jak u @nikodem_dyzma wpływ tymczasowego braku wolnego czasu na pomaganie innym na forum. To jednak nic złego, Społeczność cierpliwie na Was zaczeka i jesteście tu bardzo mile widziani : ))

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

U mnie też równia pochyła w dół...

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Właśnie, co jest Panowie? Ja jakoś bardzo wysoko, aż zdziwiony jestem.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Cóż, jeśli chodzi o mnie, to praca zawodowa mnie dopada i wsysa co raz bardziej.
Anonim

Nie dotyczy

📷Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Według mnie tez mogę wybrać zdjęcie jako użytkownik forum?