Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim myślę że "Opiekun działu Pomysły" będzie aktywny, bo obecnie to Pomysł jest, społeczność NO tylko o Pomyśle dyskutuje, to wygląda tak jakby tylko forumowiczom zależało na zmianach, nie taki chyba zamysł był, jeśli to ma tak dalej być to czarno widzę ten dział.

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Tak z marszu aplikacja na Android by się przydała dla Samsung ICU 100, w Pomysły nijak tego dodać się nie da, może dodać kategorię Aplikacje czy Innowacje.

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim, jesteś w gorącej wodzie kąpany i dosyć pobieżnie czytasz ten temat:

Artur.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Czytam dobrze, chciałem już wysmażyć Pomysł puki świeży.

Ale poczekam skoro idą zmiany, oby nie za długo @Anonim 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Widzę to tak, że Pomysły łączą Was - innowacyjnych klientów - z Orange i umożliwiają Wam otwarte przekazanie do pracowników Orange swoich sugestii. Opiekunowie Pomysłów będą pilnować, aby Wasze pomysły trafiły do odpowiednich osób. Wydaje mi się, że to jest najważniejsze w tym dziale. Niemniej zgadzam się, że fajnie byłoby podyskutować i poznać zdanie większej liczby osób, a do tego potrzebne jest zwiększenie popularności tego działu, więc po wdrożeniu zmian w Pomysłach na pewno do tego wrócimy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

@Artur, niektóre pomysły mogłyby być "żywcem wyjęte" z komentarzy nt. usług, gdzie klienci wprost się skarżą, czy nie można by było...etc. Gdyby po wdrożeniach wyłapywano takie bolączki (przez modów, pracowników śledzących forum i Herosów), to niezły bagaż by się uzbierał. Ale to hipotetyczne mrzonki. Ważne jednak, że coś się w końcu będzie działoEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wkrótce zmiany w dziale Pomysły 💡

Nowe, prostsze statusy już są widoczne, więc przenoszę temat do działu dostępnego dla wszystkich. Ponieważ pisaliśmy tu w grupie zamkniętej to jeśli ktoś z Was wolałby, aby jego komentarze nie były widoczne dla wszystkich to szybciutko niech pisze do mnie wiadomość prywatną 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Zmiany bardzo na +++! 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Jesteśmy w trakcie przenoszenia pomysłów (także zamkniętych) do nowych kategorii, przepraszam, jeśli zaspamowałem Was powiadomieniami... 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Tylko 42 🙂