Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 27, Specjalista
  • 4706
  • 5947
  • 46

Szukamy testerów Android TV

@ketrasa  masz racje nasza kruszynka @Aśka_M  jest nie zawodna zawsze znajdzie czas na wszytko ciekawe jak Asia to robi Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Jak jeszcze nie jet za późno to też chciałem się zgłosić do testów. 

Mam dwa telewizory z Android TV, światłowód od Orange i multiroom wykupiony.

Jeden TV stoi w sypialni, do którego mam stary duży dekoder z usługą multiroom.

Chętnie bym się go pozbył na rzecz aplikacji.

Poziom 30, Ekspert
  • 3474
  • 7055
  • 71

@Citi2017 Nie mam pojęcia. Nie mniej widać, że @Aśka_M  jest bardzo zaangażowana.

Ja tylko poprosiłem o jedna zbłąkaną duszyczkę, a tu cały worek się rozwiązał.

Czy Ty @Citi2017 też się zgłaszałeś do testów?? 

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 27, Specjalista
  • 4706
  • 5947
  • 46

@ketrasa  tak ale kruszynka Asia mnie nie chce bo nie mam mulrum  Emotikon: Smutny 

Zespół Nasz Orange
  • 567
  • 2035
  • 4

@Citi2017 @ketrasa jak tylko mogę, staram się ułatwiać i nie robić problemów Emotikon: Szczęśliwy

@ddziewulski zdążyłeś, zaraz odezwę się w pw Emotikon: Szczęśliwy

@Citi2017 to testy TV na drugim odbiorniku, więc jest on konieczny. Samą usługę multoiroom możemy włączyć, a opłata będzie zrabatowana na czas testów Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

Poziom 30, Ekspert
  • 3474
  • 7055
  • 71

[ Edytowane ]

@Citi2017 Już drugi raz proponuje Ci rabat na mulruma.

Na Twoim miejscu łapałbym telefon w garść i dzwonił do BOK, dopytał się szczegółów na priv do @Aśka_M i zapisał się na testy Emotikon: Mrugający

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 27, Specjalista
  • 4706
  • 5947
  • 46

@ketrasaAsia to wspaniała  dziewczyna Emotikon: Szczęśliwy a co do testów to Asia zaproponuje mi kiedyś coś co będę mógł przetestować Emotikon: Szczęśliwy nie chce kombinować przy usługach bo mam teraz wszytko ok  A@Aśka_M  A jeśli można zapytać to jakaś aplikacja na androida jest testowana z tv ?

Zespół Nasz Orange
  • 567
  • 2035
  • 4

@Citi2017 tak, do testów jest aplikacja Emotikon: Szczęśliwy Mam nadzieję, ze następnym razem będzie do testów coś, co będziesz mógł bez problemów testować Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

Chętnie bym wziął udział w takim teście no ale niestety spóźniłem się jeden dzień. A mam na czym testować: NVIDIA Shield TV i Mi BOX 4 s no i mam światło w domu. Wielka szkoda, a może da się coś jeszcze zrobić?

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 3
  • 0

Jestem chętny na testy z Xiaomi Mi Box