Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1801
  • 3

Szukamy testerów Android TV

@newada82 telewizor z Andriod TV nie jest koniecznością Emotikon: Szczęśliwy Ważne, żeby mieć światłowód, naszą usługę telewizyjną i multiroom (a konkretnie drugi telewizor, bo usługę zawsze można włączyć). Odezwę się do Ciebie w tej sprawie Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3767
  • 5429
  • 136

@Aśka_M  widzę, że akcja ma powodzenie... Gdybym tylko miał światłowód... Dwa TV są, coś tam z internetem potrafią...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1801
  • 3

@Misiek62 światłowód to w tym przypadku konieczny element - w innej technologii nie da rady. No, ale może będą kiedyś inne testy, na innych warunkach - wtedy będziesz mieć szansę Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

No cóż nie wiem czy sie złapie ale po 15 latach z Orange (od 2004) może się na coś przydam. Nie mam Android TV ale mam dwa telewizory, TV z Orange i światłowód więc jeśli się załapie to chętnie pomogę Emotikon: Szczęśliwy 

Poziom 22, Pasjonat
  • 270
  • 641
  • 14

[ Edytowane ]

Fajnie jakby były takie testy i w przyszłości usługa TV, która działałby niezależnie, także na światłowodzie innych operatorów. Niestety u mnie jest od kilku miesięcy uruchomiony światłowód operatora, który wybudował sieć w ramach programu POPC, ale niestety Orange jak widać nie jest zainteresowany świadczeniem swoich usług na tej sieci Emotikon: Smutny Mimo wszystko udanych testów! Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13499
  • 1137

A po jakich stawkach udostępniania ten operator internet innym?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 12
  • 2
  • 0

Mam usługę Orange LOVE wraz z multiroomem oraz telewizor z Android TV, jestem zainteresowany testami.

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1801
  • 3

@michau95, @kreciol90 dzięki za Wasze zgłoszenia Emotikon: Szczęśliwy skontaktuję się z Wami w wiadomości prywatnej.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 15, Komentator
  • 77
  • 27
  • 0

Pytanie do testujących z którymi kontaktował się już ktoś z Orange telefonicznie. Czy ten ktoś mówił wam, że pakiet TV będzie iiny niż posiadacie ( mowa o tych co posiadają pakiet mneijszy niż 169 kanałów ) ?

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Ja chętnie się zgłoszę