Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1803
  • 4

Szukamy testerów Android TV

@Dj_master dzięki za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 31
  • 36
  • 0

Zamówienie złożone, 21 listopada ma nastąpić instalacja usług. Jeszcze w międzyczasie udało mi się upolować kolejnego Mi Boxa w promocji Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 415
  • 570
  • 50

Chyba się poświęcę i zamówię do drugie pokoju multirooma. Obawiam się tylko, że dzieci nie wyjdą wtedy z pokoju.... Może i dobrze Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1803
  • 4

[ Edytowane ]

@void cieszę się, że się udało założyć zamówienie Emotikon: Szczęśliwy odezwę się w pw

@RaDo_sny tak to chcesz załatwić - sprytnie Emotikon: Mrugający

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

jestem chętny na  przetestowanie usługi

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1803
  • 4

[ Edytowane ]

@k_rzych  dzięki za zgłoszenie się do testów Emotikon: Szczęśliwy Odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej w sprawie szczegółów.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 5
  • 0

chętnie przetestuję Emotikon: Szczęśliwy Warunki spełniam - interesuje mnie opcja z Xioami Mi Box S!

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

Witam serdecznie jestem zainteresowana testem posiadam wszystkie usługi i tv android 

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1803
  • 4

@GosiaMe, @Sylwiass dzięki za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy Odezwę się do Was w wiadomości prywatnej, żeby uzgodnić szczegóły Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 1
  • 0

Chętnie pomogę w testowaniu nie mam telewizora z Android TV ale jest za to wierny waszej marce już ponad 15 lat. Pozdrawiam