Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 17, Komentator
  • 29
  • 34
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jeszcze nie jestem klientem, alew następnym tygodniu mam zamiar złożyć zamówienie na 1Gbps + TV + 2x multiroom, także z wielką przyjemnością wezmę udział w testach i przetestuję jak działa aplikacja Orange zarówno na posiadanym przeze mnie TV Philipsa jak i Mi Boxie.

Dodatkowo podzielę się swoimi wrażeniami w porównaniu z usługą Horizon GO na Android TV Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 8
  • 0

[ Edytowane ]

Osobiście nie posiadam telewizora z Android TV,ale sukcesywnie wykorzystuję opcję multiroom z pominięciem sprzętu sieciowego dostarczanego przez Orange (jedyne co pozostaje w użyciu to konwerter optyczny i oczywiście dekodery) bez żadnych problemów z odbiorem telewizji, więć również mógłbym sprawdzić działanie tego sprzętu w warunkach innych niż ekosystemu Orange.

Zespół Nasz Orange
  • 517
  • 1740
  • 3

@Mat1403 witaj w naszej pomarańczowej Społeczności Emotikon: Szczęśliwy Czy korzystasz ze światłowodu i oferty TV Orange? To główne warunki testu. Co do multiroom, to konieczna byłaby deklaracja włączenia usługi (rabat 100% zgodnie z ogłoszeniem).

@void fajnie, dzięki za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy daj znać, jak już będziesz w posiadaniu naszych usług. Odezwę się wtedy w sprawie szczegółów.

@MrSnrub rozumiem, że korzystasz z naszego światłowodu i oferty TV? Jeżeli tak, to testy jak najbardziej będą możliwe Emotikon: Szczęśliwy

GB do wygrania Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 8
  • 0

[ Edytowane ]

@Aśka_M Tak,posiadam usługę internetu światłowodowego 300 Mb/s i telewizji w opcji multiroom.

Zespół Nasz Orange
  • 517
  • 1740
  • 3

@MrSnrub super Emotikon: Szczęśliwy Odezwę się w takim razie w wiadomości prywatnej w sprawie szczegółów.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 17, Komentator
  • 29
  • 34
  • 0

Jednak zamówienie usług Orange nie jest takie proste jak myślałem. Wbrew temu co widać na stronie nie da się zamówić internetu przez internet Emotikon: LOL

Poziom 26, Specjalista
  • 3704
  • 2475
  • 33

@Aśka_M  nie da się pominąć multiroom Emotikon: Smutny

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Zespół Nasz Orange
  • 517
  • 1740
  • 3

@void widziałam właśnie, że wystąpił jakiś problem. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie zniechęcisz się i zamówienie dojdzie do skutku Emotikon: Szczęśliwy Jak już się uda, a wierzę, że tak będzie Emotikon: Szczęśliwy daj znać - uzgodnimy szczegóły dotyczące testu.

@Citi2017 multiroom pominąć nie możemy, bo głównie o to chodzi w teście. Sama usługa będzie zrabatowana i można ją zwyczajnie włączyć. Kluczowa jest za to kwestia dodatkowego telewizora, na którym usługa byłaby testowana - bez tego nie da rady Emotikon: Smutny

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 571
  • 1125
  • 19

Telewizor z Androidem to ja mam i to nowy, ale... światłowodu jeszcze nie mam... Emotikon: Smutny  Sfrustrowany mężczyzna

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 3
  • 0

Jestem chętny  nie mam tv z androidem ale mam światłowód.