Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

Szukamy testerów Android TV

[ Edytowane ]

W środę będę wiedziała więcej jak to wszystko zorganizujemy na forum, żeby usprawnić przepływ informacji. Prośba do Was o jeszcze chwilę cierpliwości - dam znać co i jak, jak tylko to ustalimy Emotikon: Szczęśliwy

Edit 3.12.2019:

@mikenius, @void @kreciol90 dziś lub jutro dostaniecie instrukcje na maila Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Ekstra! Dzięki.

Poziom 19, Pasjonat
  • 76
  • 35
  • 3

tez czekam na dalsze instrukcje , maila z regulaminem dostaelm dopiero wczoraj po tygodniu , obym dlugo nie czekal na uruchomienie mulitroom i dostep do aplikacji orange tv

ArkusR
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

[ Edytowane ]

@ArkusR nie oznaczyłam Cię, ale potwierdziłam - powyższe dotyczy również Ciebie Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

TV Orange - Android TV - testy

[ Edytowane ]

Info dla wszystkich testerów Emotikon: Szczęśliwy

Docelowo stworzymy zamkniętą grupę, gdzie będzie można wymieniać się uwagami. Dam Wam znać jak już do tego dojdzie Emotikon: Szczęśliwy Każdy tester otrzyma tam dostęp. Tymczasowo w tym wątku, w przypadku wątpliwości, możecie liczyć na pomoc @Orange_TV_Testy Emotikon: Szczęśliwy

[edit]: zamknięta grupa została już utworzona 👍. Szczegóły zostały zawarte w niedawno wysłanych Prywatnych Wiadomościach Emotikon: Szczęśliwy

W tym wątku pozostawiamy tylko kwestię zgłaszania się do testów.

Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Witam serdecznie! Mam xiaomi mi box S, odpowiednie łącze 100/100 i chęć testowania :-)

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

@rzufik super Emotikon: Szczęśliwy Niebawem odezwę się do Ciebie w tej sprawie w wiadomości prywatnej.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 6
  • 0
  • 0

Witam,

Też chętnie przyłączę się do testów. Nie mam obecnie Multiroomu ale od lutego planuję przenieść usługi telewizyjne do Orange więc chętnie potestuję dostępne rozwiązania.
Interesowałaby mnie opcja z Xiaomi Boxem.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

[ Edytowane ]

Hej, wiem, że jest już późno na zgłoszenia ale dopiero znalazłem Wasz post na temat Aplikacji. Prowadzę stronę na której testuję urządzenia i z Android TV mam do czynienia od 3 lat. Nie tylko aktywnie korzystam z tego systemu jako właściciel telewizora, ale także tworzę poradniki i tutoriale dot. Android TV, jego obsługi oraz niestandardowych rozwiązań i ustawień Na hasło Android TV znajdziesz mnie na pierwszej stronie Google. Wprawdzie nie jestem klientem Orange, ale jeśli to możliwe, chętnie podejmę się testowania aplikacji i korzystania z Waszych usług. Aplikację mogę przetestować zarówno na telewizorze z systemem Android (v.7) jak i przystawce Mi Box (Android TV v.9), odpowiednio z pilotami lub urządzeniami wskazującymi typu klawiatura/myszka czy aplikacji Android to sterowania Android TV. Internet mam z UPC więc jeśli zależało by Wam na testowaniu aplikacji z Waszymi usługami internetowymi, no to musiałbym otrzymać jakąś ofertę np. na 30 dni. To tematu podejdę jak klient. Nie jestem programistą aby analizować strukturę całego kodu. 

Jeśli byście byli zainteresowani to efekty testów czy nawet późniejszą promocję aplikacji mogę wypuścić na swoim kanale na YouTube (KarczmaTV).

Jeśli jedyną barierą jest fakt, że nie jestem Waszym klientem to dajcie znać, dla mnie to akurat nie stanowi problemu ale za 2 miesiące kończy mi się umowa z obecnym dostawcą Emotikon: Szczęśliwy Poza tym wszystko jest kwestią rozmowy i ustalenia szczegółów. 
Pozdrawiam
Grzesiek

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

@gesioo, @KarczmaTV posiadanie usługi TV i światłowodu w Orange to warunek konieczny, żeby wziąć udział w testach. Bez tego niestety testowanie nie będzie możliwe.

0 Lubię to
Odpowiedz