Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów Android TV

To jak "rekrutacja" przedłużona, to można szernąć info szerzej 🙂 co złego to nie ja 😛

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

projektor z androidem??

 pytanie czy ma wbudowany zwykly android jak nie ktore boxy , bo jesli tak to te testy moga u ciebie nie dzialac , za pewno by dzialala aplikacja orange tv go , bo te testy tv od orange tycza sie platformy AndroidTV , gdzie to ma sie ni jak do zwyklego androida, tu nawet w angry birds nie pograsz , najlepiej pokaz jak mozesz zdiecie menu glownego jak to wyglada w tym projektorze, bo ja np bede widzial od razu czy to jest zwywkly android czy android tv , gdyz obecnie posioadam dwa tv sony i thomson z system android tv, a wczesniej dlugo uzywalem xiaomi mi box 4k , 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jutro prześlę zdjęcia, lecz z tego co ogarnąłem ten projektor jest on na android tv. Co do Orange tv go nie działa wyskakuje błąd zabezpieczeń lub roota. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Cześć!

Chętnie wezmę udział w testach z Xioami Mi Box S lub z Chromecastem, bo takowy posiadam. 🙂

 

Pozdrawiam

Tomek


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@tgidelski chętnie zaangażujemy Cię w testy, jeżeli tylko korzystasz ze światłowodu, oferty TV i multiroomu 🙂 Odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Podbijam:

 

Nie mam usługi telewizyjnej, ale mam nVidia Shield TV. Myślę, że warto przetestować Waszą usługę na tym sprzęcie, co Wy na to?


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@HansHawk niestety nie ma takiej możliwości 😞 Testy, o których mowa dostępne są tylko w określonych warunkach: światłowód + usługa TV + multiroom.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jestem chętny 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@mały801 dzięki za zgłoszenie 🙂 Odezwę się niebawem do Ciebie.

 

A przy okazji również w tym wątku dodam (na wypadek, gdyby ktoś nie dotarł do tego ingo wcześniej ;)), że jutro na forum mamy sesję AMA dotyczącą oferty telewizyjnej Orange. Co prawda o testach mowy nie będzie, ale jeżeli ktoś z Was ma jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące oferty albo sprzętu do TV lub chciałby po prostu coś przekazać osobom odpowiedzialnym za tę ofertę, to zapraszam w godz. 13:00 - 16:00 🙂
Więcej info i zapis dotychczasowych sesji tutaj.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Wasza strata, z tego co widzę, nie macie nikogo z tym urządzeniem.