Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

NVIDIA shield czy Xiaomi mi box , grunt że jest oparte o android tv , tyle że NVIDIA jest droga jak na parametry które ma , więc urządzenie takowe czy ktoś ma czy nie ma , nie ma to większego znaczenia , gdybyś miał pakiet love , byś mógł to wtedy testować , ja osobiście mam dwa tv z android tv , Sony i Thomson , no i oczywiście pakiet love oparte o światło 1gb , więc będę miał przyjemność testować tv od Orange na android tv 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

I przede wszystkim wizja w przyszłości pozbycia się dekoderów tv , i używanie jedeengo pilota z aplikacją do tv jest dla mnie super , 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Zgłaszam się do testów.

Posiadam Android TV, nie mam opcji multiroom ale to zapewne nie problem włączyć na czas testów.

Drugi TV bez Android, więc tu pewnie z Xioami Mi Box-em.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8350
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@psurdyk dzięki za zgłoszenie chęci wzięcia udziału w testach 🙂 Odezwę się do Ciebie w pw.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Ma juz Xioami w domu dzisiaj dotarł. Wieczorme będę instalował i testował.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Szukamy testerów Android TV

A ja wciąż czekam na dostęp do aplikacji... 🙄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Szukamy testerów Android TV

ja niestety też 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

Do mnie we wtorek dzwonił technik , mial po chwili wysłać maila z regulaminem itp i do tej pory nic nie otrzymałem, dzięki uprzejmości koleżanki Asi , jutro ponowi moje zgłoszenie , i mam nadzieję że też już niebawem będę mógł to testować na Sony 55 4k android tv 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Ja maila z regulaminem dostałem we wtorek i odpisałem na niego po godzinie, ale dostępu do aplikacji jeszcze nie dostałem Smutny kot


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Szukamy testerów Android TV

Hejka. Pojawiające się przemyślenia, wrażenia i spostrzeżenia dotyczące testów (tymczasowo) zapraszamy do publikowania w ramach tego wątku TV Orange - Android TV - testy Szczęśliwa kobieta