Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5487
  • 7806
  • 55

@GrzegorzSzypa  z przykrością informuje nabór był do wczoraj zakończył się już

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

Witam wiem że trochę późno ale jeżeli można, chciałbym przyłączyć się do testów, zakupiłem projektor z android tv

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 689
  • 2603
  • 5

Dobra wiadomość 🙂 termin zgłaszania się do testów dotyczących multiroom został przedłużony do 10 grudnia Emotikon: Szczęśliwy

Zapraszam wszystkich chętnych spełniających warunki 🙂

@GrzegorzSzypa, @Tui mam nadzieję, że nadal jesteście zainteresowani. Odezwę się w wiadomości prywatnej.

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5487
  • 7806
  • 55

@Aśka_M  lubisz robić niespodzianki 😜

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 689
  • 2603
  • 5

@Citi2017 każdy chyba lubi 🙂 Fajnie, że jest taka możliwość, a najważniejsze jest to, że przedłużenie "rekrutacji" nie opóźnia startu dla osób, które już wcześniej się zgłosiły 🙂

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 4
  • 5
  • 0

Ponawiam swoje zgłoszenie do testów. Mam światłowód i Multiroom. Byłbym zainteresowany Mi Boxem.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26662
  • 17174
  • 1192

To jak "rekrutacja" przedłużona, to można szernąć info szerzej 🙂 co złego to nie ja 😛
Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 78
  • 50
  • 3

projektor z androidem??

pytanie czy ma wbudowany zwykly android jak nie ktore boxy , bo jesli tak to te testy moga u ciebie nie dzialac , za pewno by dzialala aplikacja orange tv go , bo te testy tv od orange tycza sie platformy AndroidTV , gdzie to ma sie ni jak do zwyklego androida, tu nawet w angry birds nie pograsz , najlepiej pokaz jak mozesz zdiecie menu glownego jak to wyglada w tym projektorze, bo ja np bede widzial od razu czy to jest zwywkly android czy android tv , gdyz obecnie posioadam dwa tv sony i thomson z system android tv, a wczesniej dlugo uzywalem xiaomi mi box 4k , 

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

Jutro prześlę zdjęcia, lecz z tego co ogarnąłem ten projektor jest on na android tv. Co do Orange tv go nie działa wyskakuje błąd zabezpieczeń lub roota. 

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

Cześć!

Chętnie wezmę udział w testach z Xioami Mi Box S lub z Chromecastem, bo takowy posiadam. 🙂

Pozdrawiam

Tomek