Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@rzufik super 🙂 Niebawem odezwę się do Ciebie w tej sprawie w wiadomości prywatnej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Witam,

Też chętnie przyłączę się do testów. Nie mam obecnie Multiroomu ale od lutego planuję przenieść usługi telewizyjne do Orange więc chętnie potestuję dostępne rozwiązania.
Interesowałaby mnie opcja z Xiaomi Boxem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Hej, wiem, że jest już późno na zgłoszenia ale dopiero znalazłem Wasz post na temat Aplikacji. Prowadzę stronę na której testuję urządzenia i z Android TV mam do czynienia od 3 lat. Nie tylko aktywnie korzystam z tego systemu jako właściciel telewizora, ale także tworzę poradniki i tutoriale dot. Android TV, jego obsługi oraz niestandardowych rozwiązań i ustawień Na hasło Android TV znajdziesz mnie na pierwszej stronie Google. Wprawdzie nie jestem klientem Orange, ale jeśli to możliwe, chętnie podejmę się testowania aplikacji i korzystania z Waszych usług. Aplikację mogę przetestować zarówno na telewizorze z systemem Android (v.7) jak i przystawce Mi Box (Android TV v.9), odpowiednio z pilotami lub urządzeniami wskazującymi typu klawiatura/myszka czy aplikacji Android to sterowania Android TV. Internet mam z UPC więc jeśli zależało by Wam na testowaniu aplikacji z Waszymi usługami internetowymi, no to musiałbym otrzymać jakąś ofertę np. na 30 dni. To tematu podejdę jak klient. Nie jestem programistą aby analizować strukturę całego kodu. 

Jeśli byście byli zainteresowani to efekty testów czy nawet późniejszą promocję aplikacji mogę wypuścić na swoim kanale na YouTube (KarczmaTV).

 

Jeśli jedyną barierą jest fakt, że nie jestem Waszym klientem to dajcie znać, dla mnie to akurat nie stanowi problemu ale za 2 miesiące kończy mi się umowa z obecnym dostawcą 🙂 Poza tym wszystko jest kwestią rozmowy i ustalenia szczegółów. 
Pozdrawiam
Grzesiek


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@gesioo, @KarczmaTV posiadanie usługi TV i światłowodu w Orange to warunek konieczny, żeby wziąć udział w testach. Bez tego niestety testowanie nie będzie możliwe.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Skoro termin zgłoszeń przedłużony do dziś to może i ja dołączę do testów? Na ten moment brak usługi multiroom, ale to chyba nie problem? Niestety brak TV z androidem, więc w grę wchodzi jedynie MiBox Xiaomi.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@TomG dzisiaj jeszcze można się zgłosić 🙂 Jeżeli masz światłowód, usługę TV i możliwość skorzystania z multiroom, to nie ma przeszkód 🙂 Odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Ja posiadam zarówno światłowód (100 Mb) jak i telewizję (pakiet Optymalny) w usłudze Orange Love. Na chwilę obecną nie mam Multiroom ale z tego co widziałem to akurat nie problem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów Android TV

@gesioo  do testowania musisz mieć Multiroom


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

@Citi2017 @gesioo  Multiroom nie jest opcja konieczna .ale, na czas testów dadzą ci dostęp do Orange tv w formie Multiroom ,po testach deaktywuja , ja miałem tak samo mam łącze 1gb dwa tv z android tv bez Multiroom , a już testuje aplikacje także 

@Aśka_M jeszcze może cię zgłosić bo dziś akurat mija termin zgłoszenia


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów Android TV

@ArkusRja miałem kłopoty z usługami małe i nie chce nic zmieniać boje się po prostu 🙂