Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 11
  • 0

Szukamy testerów Android TV

przyłączam się do pytania


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@void, @kreciol90 kontaktował się z Wami doradca? Jeżeli tak, po rozmowie powinniście dostać maila z regulaminem i odesłać info, że potwierdzacie swój udział w testach. Po kilku dniach od akceptacji wysyłany jest mail z instrukcją zainstalowania aplikacji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Dokładnie tydzień temu dostałem i odesłałem po godzinie maila. Od tego czasu cisza, dostępu do aplikacji jak nie było tak nie ma.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Szukamy testerów Android TV

U mnie taka sama sytuacja... Mail odeslany i na tym koniec... Zero informacji jak i co dalej... 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

W środę będę wiedziała więcej jak to wszystko zorganizujemy na forum, żeby usprawnić przepływ informacji. Prośba do Was o jeszcze chwilę cierpliwości - dam znać co i jak, jak tylko to ustalimy 🙂

 

Edit 3.12.2019:

@mikenius, @void @kreciol90 dziś lub jutro dostaniecie instrukcje na maila 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Ekstra! Dzięki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Szukamy testerów Android TV

tez czekam na dalsze instrukcje , maila z regulaminem dostaelm dopiero wczoraj po tygodniu , obym dlugo nie czekal na uruchomienie mulitroom i dostep do aplikacji orange tv


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@ArkusR nie oznaczyłam Cię, ale potwierdziłam - powyższe dotyczy również Ciebie 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

TV Orange - Android TV - testy

Info dla wszystkich testerów 🙂

Docelowo stworzymy zamkniętą grupę, gdzie będzie można wymieniać się uwagami. Dam Wam znać jak już do tego dojdzie 🙂 Każdy tester otrzyma tam dostęp. Tymczasowo w tym wątku, w przypadku wątpliwości, możecie liczyć na pomoc @Orange_TV_Testy 🙂

 

[edit]: zamknięta grupa została już utworzona 👍. Szczegóły zostały zawarte w niedawno wysłanych Prywatnych Wiadomościach 🙂

 

W tym wątku pozostawiamy tylko kwestię zgłaszania się do testów.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Witam serdecznie! Mam xiaomi mi box S, odpowiednie łącze 100/100 i chęć testowania 🙂