Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 515
  • 1733
  • 3

Szukamy testerów Android TV

@erwinsans potwierdziłam tę informację - tak, pakiet będzie zwiększony, na czas testów, do 155 kanałów Emotikon: Szczęśliwy oczywiście w przypadku, gdy jest niższy.

@Wiktoria17 dzięki za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy zaraz odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 776
  • 2267
  • 39

Przypomnę tylko, że termin zgłoszeń mija jutro, więc jeżeli jeszcze się nie zapisaliście a spełniacie warunki, to serdecznie zapraszamy ! Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 29
  • 0

Jestem chcetna na przetestowanie. Mam światłowód z Tv a jutro zalatwie sobie multiroom Emotikon: Mrugający

Interesuje mnie obcja z boxem.

Zespół Nasz Orange
  • 515
  • 1733
  • 3

@SCHATSI fajnie Emotikon: Szczęśliwy dzięki za zgłoszenie Emotikon: Szczęśliwy Dam Ci znać w wiadomości prywatnej co dalej.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

[ Edytowane ]

Hej. Ja tez chetnie potestuje nowinki. Mam swiatlowod z tv i multiroom. Interesuje mnie opcja z Box'em.

Pozdrawiam

Zespół Nasz Orange
  • 515
  • 1733
  • 3

@pawel9933 zdążyłeś Emotikon: Szczęśliwy dziś ostatni dzień, w którym można się zgłaszać. Odezwę się w wiadomości prywatnej.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 23
  • 29
  • 0

Poczta pantoflowa  jak zawsze skuteczna Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 515
  • 1733
  • 3

@SCHATSI super Emotikon: Szczęśliwy im więcej testerów, tym lepiej Emotikon: Szczęśliwy ale przede wszystkim zachęcam do rozgoszczenia się na forum i aktywności Emotikon: Szczęśliwy Można pytać, pomagać, lajkować, zdobywać kolejne poziomy Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

A mam pytanie. Czy ta usługa telewizyjna zawiera kanały z Grupy TVN? Pytam bo w Horizon Go na Android TV ich nie ma z powodów licencyjnych

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Chętny na Android TV