Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 11
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Mam usługę Orange LOVE wraz z multiroomem oraz telewizor z Android TV, jestem zainteresowany testami.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@michau95, @kreciol90 dzięki za Wasze zgłoszenia 🙂 skontaktuję się z Wami w wiadomości prywatnej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Pytanie do testujących z którymi kontaktował się już ktoś z Orange telefonicznie. Czy ten ktoś mówił wam, że pakiet TV będzie iiny niż posiadacie ( mowa o tych co posiadają pakiet mneijszy niż 169 kanałów ) ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Szukamy testerów Android TV

Ja chętnie się zgłoszę 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@erwinsans potwierdziłam tę informację - tak, pakiet będzie zwiększony, na czas testów, do 155 kanałów 🙂 oczywiście w przypadku, gdy jest niższy.

@Wiktoria17 dzięki za zgłoszenie 🙂 zaraz odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Szukamy testerów Android TV

Przypomnę tylko, że termin zgłoszeń mija jutro, więc jeżeli jeszcze się nie zapisaliście a spełniacie warunki, to serdecznie zapraszamy ! 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jestem chcetna na przetestowanie. Mam światłowód z Tv a jutro zalatwie sobie multiroom 😉

Interesuje mnie obcja z boxem.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@SCHATSI fajnie 🙂 dzięki za zgłoszenie 🙂 Dam Ci znać w wiadomości prywatnej co dalej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Hej. Ja tez chetnie potestuje nowinki. Mam swiatlowod z tv i multiroom. Interesuje mnie opcja z Box'em.

 

Pozdrawiam


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@pawel9933 zdążyłeś 🙂 dziś ostatni dzień, w którym można się zgłaszać. Odezwę się w wiadomości prywatnej.