Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 711
  • 2808
  • 7

@newada82 telewizor z Andriod TV nie jest koniecznością 🙂 Ważne, żeby mieć światłowód, naszą usługę telewizyjną i multiroom (a konkretnie drugi telewizor, bo usługę zawsze można włączyć). Odezwę się do Ciebie w tej sprawie 🙂

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4007
  • 6656
  • 141

@Aśka_M  widzę, że akcja ma powodzenie... Gdybym tylko miał światłowód... Dwa TV są, coś tam z internetem potrafią...

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 711
  • 2808
  • 7

@Misiek62 światłowód to w tym przypadku konieczny element - w innej technologii nie da rady. No, ale może będą kiedyś inne testy, na innych warunkach - wtedy będziesz mieć szansę 🙂

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

No cóż nie wiem czy sie złapie ale po 15 latach z Orange (od 2004) może się na coś przydam. Nie mam Android TV ale mam dwa telewizory, TV z Orange i światłowód więc jeśli się załapie to chętnie pomogę 🙂 

Highlighted

Poziom 22, Pasjonat
  • 276
  • 699
  • 14

Fajnie jakby były takie testy i w przyszłości usługa TV, która działałby niezależnie, także na światłowodzie innych operatorów. Niestety u mnie jest od kilku miesięcy uruchomiony światłowód operatora, który wybudował sieć w ramach programu POPC, ale niestety Orange jak widać nie jest zainteresowany świadczeniem swoich usług na tej sieci 😞 Mimo wszystko udanych testów! 🙂

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27576
  • 18399
  • 1217

A po jakich stawkach udostępniania ten operator internet innym?
Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 19
  • 7
  • 0

Mam usługę Orange LOVE wraz z multiroomem oraz telewizor z Android TV, jestem zainteresowany testami.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 711
  • 2808
  • 7

@michau95, @kreciol90 dzięki za Wasze zgłoszenia 🙂 skontaktuję się z Wami w wiadomości prywatnej.

Highlighted

Poziom 16, Komentator
  • 87
  • 41
  • 0

Pytanie do testujących z którymi kontaktował się już ktoś z Orange telefonicznie. Czy ten ktoś mówił wam, że pakiet TV będzie iiny niż posiadacie ( mowa o tych co posiadają pakiet mneijszy niż 169 kanałów ) ?

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 34
  • 30
  • 1

Ja chętnie się zgłoszę