Nie można wyświetlić tego widżeta.

Salony w centrach handlowych nieczynne

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1793
  • 3510
  • 50

Po ogłoszeniu przez Premiera Morawieckiego informacji, że centra handlowe zostaną częściowo zamknięte od jutra, sklepy Orange znajdujące się w centrach handlowych również od jutra nie będą działać.

Prześlemy informacje o naszych decyzjach dotyczących reszty salonów, w sobotę, w ciągu dnia.

Z uwagi na podjętą decyzję, związaną z zamknięciem części salonów Orange - sprzęt, który jest w okresie gwarancji oraz dzierżawy - będzie wymieniany przez techników w ramach usuwania uszkodzeń ( z tego tytułu nie będzie pobierana opłata za asystę technika )

Bliższe informacje wkrótce.

40 ODPOW. 40
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

Czyli obecny kontakt z Orange to czat, infolinia, no i forum NO.

@Wojciech są jakieś informacje ograniczeniu funkcjonowania BOK Orange?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 823
  • 2715
  • 39

Na ten moment nie przewidujemy zmian w funkcjonowaniu BOK. Sytuacja jest jednak dynamiczna, dlatego jak będziemy mieli nowe informacje, to niezwłocznie się nimi podzielimy.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

@Rafał tu masz racje, bo co chwila są podawane informacje o zmianach. Mam nadzieję, że zabiegi podejmowane przez rząd powstrzymają nieprzyjazną sytuację i po kilkunastu dniach znowu zaczniemy normalnie funkcjonować.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 277
  • 311
  • 5

a czy BOK wczoraj (piątek) funkcjonował?
bo mam wrazenie ze nie. nie dalo sie dodzwonic rano poludnie wieczor!

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 823
  • 2715
  • 39

Jak wspominałem nie było żadnych zmian w funkcjonowaniu BOK i nie ma w tym momencie planów by to się zmieniło. Wydłużony czas na połączenie z doradcą w aktualnej sytuacji jest dość zrozumiały, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w kontaktach z doradcami.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

@PARANOJA nie było większego problemu z dodzwonieniem się. Może dłuższy czas oczekiwania, ale zawsze konsultant się odezwał.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26450
  • 16837
  • 1182

Czy po zamknięciu salonów Orange planuje tymczasową zmianę procedur by umożliwić awaryjną wymianę sim w przypadku uszkodzenia lub utraty starej poprzez kontakt z doradcą? Można do tego wykorzystać niezarejestrowany starter.
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 701
  • 2495
  • 42

@Piotrekk85 napisał(-a)
Czy po zamknięciu salonów Orange planuje tymczasową zmianę procedur by umożliwić awaryjną wymianę sim w przypadku uszkodzenia lub utraty starej poprzez kontakt z doradcą? Można do tego wykorzystać niezarejestrowany starter.

Hejka, jeśli takie kroki zostaną podjęte - to niezwłocznie o tym poinformujemy.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 277
  • 311
  • 5

@ketrasa  uwierz Mi, o ile nie miałem nigdy problemu aby się dodzwonić tak wczoraj nie udało mi się tego zrobić ani razu. Nie Jestem człowiekiem który po 5 minutach rzuca słuchawka i się rozlacza. 

Powiem więcej. To ORANGE mnie wczoraj z 3 razy rozlaczyl. Tak jakby mieli ustawione  automatyczne AZakończenie połączenia po 5 minutach.

I nie mówcie że z wynikającej sytuacji ludzie zaczęli częściej dzwonić na BOK. To nie jest poradnia lekarską. No chyba ze virus zainfekowal sieć 😁😁😁