Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange
  • 28
  • 107
  • 2

Przywitaj się

hahahaha jaki pocisk @Kinga xD

Poziom 33, Ekspert
  • 2993
  • 3100
  • 104

Przywitaj się

Witam @Grzywoponury Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 3
  • 15
  • 0

Przywitaj się

@burebusekOczywiście ze ma 🙂 Moja grzywa działa na mnie tak że nudzę i czepiam się 😆 A właśnie gdzie mogę zgłosić moje spostrzeżenia odnośnie funkcji forum oraz tego co można zmienić?! haha

@Wonderwoman  nie zostanie faza testowa bo mam dla Cb misje 😊Będziesz poproszona abyś wyruszyła  do mojej głowy w celu znalezienia oraz wciśnięcia przycisku "Koniec fazy testowej" oraz przełączeniu wihajstra na ON. Nagrodę wybierasz sama 😉 A co do grzybów to zbliża się sezon na grzybobranie a ja mam nowy kombinezon grzybobornika który trzeba sprawdzić 😁

@KingaNo po zmaganiach w końcu się udało. Dzięki za pomoc tak zacnie technicznej osoby jak Ty 😄

Poziom 30, Ekspert
  • 7049
  • 6708
  • 72

Przywitaj się

@Grzywoponurynapisał(-a)

@burebusekOczywiście ze ma 🙂 Moja grzywa działa na mnie tak że nudzę i czepiam się 😆 A właśnie gdzie mogę zgłosić moje spostrzeżenia odnośnie funkcji forum oraz tego co można zmienić?! 

@Grzywoponury , z lewej strony Menu i zjeżdżasz do społeczności, nowy temat z etykietą zgłoś błąd, albo pomysły z menu i kategoria o forum. Poszperasz, poklikasz, to się wciągniesz...tylko uważaj na grzywę, by nie było skalpu. Charakterek modowie wyprostują, jak będziesz fikał Emotikon: Język

Pracuję w Orange
  • 3
  • 15
  • 0

Przywitaj się

@burebusek  Dzięki za pomoc. Grzywa się nie ugnie nawet przed modera. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Moderatorka już rok próbuje i bez skutku 😉😁

Zespół Nasz Orange
  • 118
  • 650
  • 13

Przywitaj się

@Grzywoponury napisał(-a)

Moderatorka już rok próbuje i bez skutku 😉😁

Wmawiaj tak sobie dalej. Bardzo szczęśliwy kot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 36, Guru *
  • 3724
  • 5280
  • 135

Przywitaj się

Witaj @Grzywoponury  - gdybyś zaczął z nami miał byś w profilu odznakę - osiągnięcie - III urodziny społeczności...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 3604
  • 2275
  • 32

Przywitaj się

hej wszystkim  

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 30, Ekspert
  • 7049
  • 6708
  • 72

Przywitaj się

Cześć @Michał_FLEX Emotikon: Szczęśliwy Poranna "przebieżka przed trudnymi pytaniami?

Michał Flex.PNG

Poziom 30, Ekspert
  • 7049
  • 6708
  • 72

Przywitaj się

[ Edytowane ]

@Maciej_FLEX  również przebiera nóżkami...co tam wymyślą na poczekaniu? Witaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy "Zerżnąłem" świeżynkę (screeny) i może mi się uda zadać pytanie? Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz