Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Przywitaj się

Cześć @Rafcio, jeżeli chodzi o gry jest tu przynajmniej kilku maniaków 😉 jednym z nich jest Twój imiennik @Rafał

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

@Rafcio lepiej tego @Piotrek nie mógł ująć 🙂 Witaj wśród członków Nasz Orange i graczy przy okazji 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Rafcio 

Witaj Świecie Nasz Orange i od siebie dodam że @Rafał jest też Maniakiem gadżetów.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Przywitaj się

Hej wszystkim, jestem Tomek 🙂 

Uwielbiam gry komputerowe, moimi ulubionymi są te z serii Half life i Portal a także Efekt masy 🙂

Lubie placki 😛


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Przywitaj się


TomK91 napisał(-a):

Hej wszystkim, jestem Tomek 🙂 

Uwielbiam gry komputerowe, moimi ulubionymi są te z serii Half life i Portal a także Efekt masy 🙂

Lubie placki 😛


Dobrze Cię widzieć @TomK91 w naszym pomarańczowym gronie Emotikon: Szczęśliwy. Myślę, że mógłbyś się spokojnie dogadać z naszym @Rafałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy. On też je uwielbia.

Ja ziemniaczane - coś pięknego Bardzo szczęśliwy robot.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Wiktor, trzeba było dryndnąć do mnie...parę dni temu osobiście smażyłem na grilluEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Przywitaj się


burebusek napisał:

@Wiktor, trzeba było dryndnąć do mnie...parę dni temu osobiście smażyłem na grilluEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Na grillu? Wow!!! Zazdroszę! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @TomK91, ja właśnie szukam jakiejś nowej gry, bo ile można jeździć w GTA 😉 i zastanawiam się czy zamówić Mass Effect Andromeda czy Bioshock: The collection... czy może jeszcze coś innego. A grasz w coś sieciowo?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@Artur od siebie podpowiem Ci, że Andromeda jest spoko, ale zdecydowanie nie jest to najlepsza część Mass Effecta, poświęciłem kilkadziesiąt godzin na przejście, nie żałuje, ale cześć misji przypomina grind w MMO, wykonujesz kolejne podobne do siebie czynności na kolejnych planetach. Są na szczęście chwalebne wyjątki. Szczęśliwy robot Z drugiej strony to otwarty świat jak w GTA, Bioshock wydaje mi się bardziej klimatyczny, ale bardzej ograniczony, jednak nie przechodził wszystkich części, więc nie mogę być recenzentem. Robot pokazuje język Za to jeśli myślisz o podobnym klimacie to polecam Dishonored w nim bawiłem się naprawdę dobrze, jest sporo eksploracji, możliwości kombinowania są naprawdę bardzo duże, a satysfakcja ze znalezienia nietypowego rozwiązania spora. Bardzo szczęśliwy robot


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

Przywitaj się

Cześć i czołem!

Widzę, że społeczność mocno się rozwija, więc i mnie nie może zabraknąć Emotikon: Bardzo szczęśliwy Powoli wdrażam się w Nasz Orange i jestem zaskoczona ilu Was tu jest!  

Coś o mnie? Na co dzień pracuję w Orange w obszarze Techniki, więc mam nadzieję, że będę mogła Wam w tym zakresie pomóc. Jeżeli będziecie mieli problemy czy pytania techniczne, proszę oznaczajcie mnie, wówczas podzielę się swoją wiedzą albo zaczerpnę ją od swoich kolegów

Co do moich zainteresowań to bardzo lubię podróżować i poznawać nowe zakątki w większym gronie przyjaciół, dobrze zjeść – to uwielbiam, nowinki techniczne – wiadomo, a w przyszłości mam nadzieję, że w końcu doczekam się swojego motocyklu albo Mustanga Emotikon: LOL