Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się


Patryk88 napisał(-a):

Witam wszystkich bardzo serdecznie interesuję się różnymi telekomami. Ale Obecnie jestem związany z Orange:) Mam troszkę małych problemów od samego początku ale mam nadzieje że uda się to rozwiązać:)

Cześć @Patryk88, miło, że jesteś z nami. Postaramy się pomóc we wszystkich sprawach związanych z Orange. Jeśli jeszcze nie napisałeś w innej kategorii to wybierz odpowiednią i pytaj śmiało 🙂

 

@Lisiczka, wróciłem! 😄 Masz wiadomość prywatną ode mnie 😄


Pracuję w Orange
  • 11
  • 16
  • 1

Przywitaj się

No i stało się... @martaiwa na dzisiejszym powiedzmy sobie "szkoleniu" 😄 namówiła i jestem 🙂

Także zamierzam zaglądać i pomagać chociaż patrząc po ekspresowej obsłudze będzie ciężko być Tym pierwszym 🙂

 

Swoją drogą jakby ktoś chciał to można przybić mi plakietke Pracownika. Raz się żyje... (może z pracy nie wylece :D)

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witamy @Fafał 🙂 Napisz prywatną wiadomość do @Artur do przypnie Ci etykietkę "pracuję w Orange" 🙂 Witamy i zapraszamy do doskusji 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Ha ha! "Raz się żyje!" 😄 Podoba mi się to podejście 😄 Cześć @Fafał, wysyłam Ci wiadomość na priv 😉

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Przywitaj się


Artur napisał(-a):

Patryk88 napisał(-a):

Witam wszystkich bardzo serdecznie interesuję się różnymi telekomami. Ale Obecnie jestem związany z Orange:) Mam troszkę małych problemów od samego początku ale mam nadzieje że uda się to rozwiązać:)

Cześć @Patryk88, miło, że jesteś z nami. Postaramy się pomóc we wszystkich sprawach związanych z Orange. Jeśli jeszcze nie napisałeś w innej kategorii to wybierz odpowiednią i pytaj śmiało 🙂

 

@Lisiczka, wróciłem! 😄 Masz wiadomość prywatną ode mnie 😄


zapoznaj sie z moim problemem z telewizja:) bo pomału tracę już cierpliwość:D do tego


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Przywitaj się


pablo_ck napisał(-a):

Społeczność rozrsta się jak wielkie ciasto drożdzowe 🙂 Tak trzymać. Nie bójcie się komentować i pisać co leży Wam na serduchu. Tutaj zawsze staramy się mądrze pomóc 🙂 


z tego co napisałeś @Anonim można by wywnioskować, że pomagamy też w rozterkach innych niż technologiczne 😛

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@ingaDe jak będzie potrzeba Ci pomoc w rozterkach sercowych to pisz na priv 🙂 Pomogę Ci całym swoim sercem. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Przywitaj się

Moje Wielkie Uszanowanie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


cycus1996 napisał(-a):

Moje Wielkie Uszanowanie 🙂


🙂 Witamy i do wypowiedzi w różnych tematach zachęcamy.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @cycus1996! 🙂