Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 573
  • 1142
  • 19

Hejka ;) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Również witam wszystkich Nowych na forum!  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Pracuję w Orange
  • 835
  • 1445
  • 155

Hejka ;) Pozdrowienia dla wszystkich :)

@Artur, bo rowery mnie nie lubią, i często "dostają nóg" Emotikon: Smutny
No i w pracy, nie za bardzo miałbym, niestety, gdzie go bezpiecznie zostawić Emotikon: Mrugający

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 6
  • 0

Przywitaj się

witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5330
  • 110

Przywitaj się

@Jarek, ja od kiedy używam porządnego u-locka jestem spokojny, ale to temat na inną społeczność ;-)

@kasia-kubicka38, cześć! Cieszymy się, że się przywitałaś Emotikon: Szczęśliwy

lrh

Poziom 18, Komentator
  • 45
  • 89
  • 0

Przywitaj się

No a jak Emotikon: Szczęśliwy podbierzecie chyba użytkowników bloga orange ... Tylko co na to Wojtek Emotikon: Język ?Emotikon: Szczęśliwy
Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5330
  • 110

Przywitaj się

@Astis, Wojtka i zespół blogowy namawiamy, aby się do nas przyłączyli Emotikon: Bardzo szczęśliwy Może blog przeniesiemy tutaj, a może tylko komentarze? Platforma na blog.orange.pl jest super i też bardzo ją lubimy, więc chcielibyśmy jakoś się połączyć, ale jeszcze nad tym pracujemy :-)
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 3
  • 0

Przywitaj się

Witam, jestem w Orange od dawna (od czasów TPSA), posiadam neostradę, telefon stacjonarny i komórkowy. Pozdrowienia dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Przywitaj się

@Artur ja bym bloga Orange nie ruszał, to jeden z najstarszych blogów telko w Polsce, ja na nim jestem ponad 7 lat, kawał pięknej historii, komentarze liczące już w tysiącach Emotikon: Szczęśliwy Chyba że na blogach Orange będzie dodana specjalna zakładka "Nasz Orange". Dodatkowym rozwiązaniem wówczas mogłoby być to że można by się  logować do jednego i drugiego miejsca na jednym loginie - dzisiaj na Blogach Orange każdy może używać naszych nicków, to jest jedyny mankament który bym poprawił w ów serwisie. 

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5330
  • 110

Przywitaj się

user44 napisał(-a):

Witam, jestem w Orange od dawna (od czasów TPSA), posiadam neostradę, telefon stacjonarny i komórkowy. Pozdrowienia dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

Niezły komplet, @user44! Witaj w Nasz Orange, Twoje doświadczenia jako użytkownika wielu usług na pewno przydadzą się tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 18, Komentator
  • 45
  • 47
  • 0

Przywitaj się

Serdecznie witam, mam na imię Patryk, jestem klientem sieci orange od 2006 roku czyli 10 lat a dokładnie w maju, jestem niedosłyszący, mam poczucie humoru (uważajcie żebyście nie zarażali ode mnie), a w forumie jestem od niedawna i dostałem zaproszenie :-) Poza tym będę udzielać odpowiedzi i zadawać pytania i również będę pisać porady tylko w sieci orange :-) Jestem zadowolony z naszej sieci, bo ... można zbierać punkty payback :-) i nie zamierzam zrezygnować ani zakończyć umowę, bo podobno jest najlepszy :-) zostanę dożywotnio :-)
urodziłem się w sieci Idea w dniu 25 maja 2005 roku i nie zamierzam przenosić się do innego miejsca ;-)