Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

Siemka @Anonim! Fajnie, że wpadłeś na Nasz Orange i zostałeś na dłużej! Oby Ci się miło tutaj czas spędzało, zawsze udawało znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące Orange oraz skutecznie pomagać innym. Miłego dnia! 😉 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Przywitaj się

Hej dziś dołączyłam do Nasz Orange. 🙂 i całkiem fajne rzeczy można znaleźć.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@grammary Cześć, bardzo miło czytać takie słowa, dziękujemy! Zapraszamy do szukania, pytania  i znajdywania informacji. Bardzo szczęśliwy robot

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Serdecznie witam nowych na Forum NO 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Przywitaj się

W pierwszym poście wypadałoby się przywitać. Także zgodnie z netykietą: Cześć 🙂

 

Mam na imię Wojtek. Wcześniej znany jako Wojcieszko: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/58921 Z racji zmiany obowiązków, utworzyłem nowe konto, z którego teraz piszę. Gratulacje @Anonim i @wscieklaewka za spostrzegawczość, że mnie zauważyli. Teraz dołączam do zespołu jako moderator, czyli wsparcie dla zespołu Nasz Orange. Na ten temat wcześniej dowiedzieli się Herosi podczas zlotu w piątek. Teraz będzie trochę więcej czasu, żeby Wam pomagać 🙂

 

Na co dzień pracuję jako Doradca pomocy technicznej usług mobilnych, w Obsłudze Klienta na infolinii. Czasem odpisuję na zgłoszenie. Teraz połowę czasu będę z Wami.

 

"Ludzi, którzy byli świadkami moich porażek
Sukcesów, których nie opisze żadna z gazet..."

 

Wiktor - to jemu muszę podziękować. Herosi może już słyszeli historię. Pamiętacie Światowe Dni Młodzieży w Krakowie? Wtedy pierwszy raz z Wiktorem się spotkaliśmy. Wtedy powiedział nad czym pracuje i potem mnie namówił do założenia konta. Chociaż trwało to kilka dni 🙂

Rafał - głowa bez której nie może istnieć Nasz Orange. Na temat gier można gadać z nim godzinami.

Mikołaj - co do forum zawsze znajdzie proste rozwiązanie, pełen humoru.

Bartłomiej - pełna wiedzy osoba. Warto go czytać, bo wiele wniesie dobrego.

zbignieww - zdarza się że ma większą wiedzę ode mnie, także pomoże bardzo konkretnie.

Do tego inni, ale nie mając konta na Nasz Orange nie będę wymieniał Emotikon: LOL

 

"Nie przesadzę jeśli nawinę dziś, że bez nich nigdy nie byłoby mnie" - Małpa - Nie byłoby mnie

 

Mam nadzieję że ten czas spędzony tutaj będzie dla Was z pożytkiem.

 

PS. Celowo nikogo nie oznaczam. Może nie przeczytają 🙂

PS2. Mam nadzieję, że żaden moderator nie edytuje, czy znajdzie brak przecinka i pierwszy post już będzie wstydliwy Robot: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

Witaj @Wojciechu 🙂 było mi dane spotkać się z Tobą na żywo na II zlocie... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

@Wojciech, a nie myślałeś żeby przenieść dorobek @Wojcieszko na nowe konto? 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Przywitaj się

@Misiek62, pamiętam Cię ze zlotu jak najbardziej. Z różnych względów musi tak zostać. Chociaż dobre będzie takie rozróżnienie. Będę wiedział ile pracy zrobiłem poprzednio, a ile teraz. Bartłomiej ma tak samo.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Wojciechprzywitam i pogratuluję Awansu na No 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Wojciech, to nie ja jestem spostrzegawczy. To @Misiek62 naprowadził mnie na PW po II Zlocie i jakoś tak skojarzyłem, chociaż kiepsko u mnie z pamięcią wzrokową Emotikon: Szczęśliwy Niech Ci praca lekką będzie i jak Bóg da (pamiętam Twoje słowa), być może będziesz miał kiedyś okazję uścisnąć moją dłoń. Za pamięci nadmienię, że Twój uścisk musi być kobiecy, bo odczuwam ból po męskich uściskachEmotikon: Szczęśliwy

Fajnie, że Zespół dobiera się "bez teczek", bo to dobrze wróży NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Żeby nie było, wszystkim nowym i "starym" życzę jak najlepiejEmotikon: Bardzo szczęśliwy