Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przywitaj się

A zgadza się,  zgadza ... Aplikacja dalej rozrasta w oczach, już nie ma błędów:)))


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Przywitaj się

@Astis My też znamy się chyba z jednego ze spotkań blogowych;)


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

Cześć Wszystkim 😉
Podobnie jak reszta zespołu, również pracuję w Orange i interesuje się nowymi technologiami, mediami społecznościowymi, podróżami, oraz grami, które daję czasem podglądać innym 😉 

 

@Artur Mam pokemona, którym się interesujesz. Słabo u niego z CP, tym niemniej czekam na oferty Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 13734561_10206345470496195_659115564_n.png

 

@Natalia Poprosimy o realcję i opinię z Indii jak już tam dotrzesz, to też jeden z moich kierunków do zwiedzenia 😉

@Mat Miło poznać zatem kolejnego zapalonego gadżeciarza 🙂

@Astis Chyba trzeba będzie grupę założyć specjalną na forum @Piotrek, sami gadżeciarze 😄 Witaj i mam nadzieję, że równie często będziesz odwiedzać forum, tak jak bloga odwiedzasz. Do zobaczenia na kolejnym zlocie!

@Anonim  Nie ma nic lepszego jak połączyć pasję z pracą. Cześć  😉

@Mikołaj Ty to chociaż zwiedzasz, Ja dopiero planuję przygodę z Wiedźminem.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Przywitaj się

@Mat@Astis, @Anonim fajnie Was widzieć 😉 

@Natalia @Artur@Mikołaj@Rafał@Agnieszka w formie jak zawsze, nie do zdarcia 🙂 

 

Trochę o mnie - w wolnych chwilach, których ostatnio coraz mniej staram się odkrywać na nowo piękno mazowieckiego Bugu, wędkuję. Nie ma jak jakiś abordaż na wysepkę i zjedzenie kiełby z ogniska 😉

Zdarza mi się pobiegać i poczytać o nowych technologiach, wyłamie się nieco i powiem, że narazie pokemonów nie odpaliłem 😉

 

 

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Witam

Witam wszystkich

Nie pracuję w Orange, jestem użytkownikiem komórki. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nie gram w gry ani inne pokemony o których słyszę od wnuków...

A zawodu jestem elektronikiem (jak też adminuję na forum ale innym).

Zaglądam na stare forum, czasem coś tam piszę, myślę że tu też będę zaglądał, wymiana doświadczeń jest zawsze pożyteczna...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 29
  • 0

Witam

Wow! Ale fajnie widzieć tylu znajomych! Piotrek, Mikołaj, Rafał, Artur - pamiętacie mnie? 🙂 

 

Ja ogromnie kibicuję Nasz Orange i wszystkim pełnym energii ludziom, którzy sprawiają, że to miejsce działa, będzie się rozwijać i służyć innym. Mam nadzieję, że będzie się tu działo wiele dobrego i społeczność będzie rosła w siłę! 

 

Zawodowo zajmuję się społecznościową komunikacją wewnętrzną i nowymi technologiami w edukacji 🙂

 

Pokemonów się boję, ale za to pasjami oglądam seriale... A gdy ich nie oglądam jeżdzę na rowerze, ćwiczę jogę, relaksuję się na koncertach, spaceruję z psem i odkrywam różnorodne smaki kuchni całego świata (tak, tak zdarza mi się też stać przy garach) Mrugający robot

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Witam

@janimagda Oczywiście, że tak - nie moglibyśmy zapomnieć 😉 Bardzo się cieszymy, że dołączyłaś do nas, dziękujemy za ciepłe słowa i mamy nadzieję, że będziesz tu zaglądać często w wolnej chwili 🙂  Przy okazji przypomniałaś mi, że nie dodałem seriali do swoich pożeraczy czasu ;D


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 29
  • 0

Witam

@Rafał - postaram się tutaj być tak często, jak tylko się da 🙂 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Przywitaj się

No dobrze  Emotikon: Szczęśliwy ... 

 

to ja mam na imię Remi ... nawet mam coś wspólnego z Orange ... co więcej także dość dużo wspólnego z Mój Orange i Nasz Orange ... 

 

Przede wszystkim to chyba lubię sobie oraz innym ułatwiać życie 🙂 ... nawet jeśli na samym początku tego nie chcą 🙂 ... no coż nie każdy jest idealny :).

 

Witam Was serdecznie i mam nadzieję, że to miejsce będzie jednym z Waszych ulubionych do rozmowy o Orange i nie tylko 🙂 ...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Witaj @Jozefg, super, że dołączyłeś, zawsze dobrze mieć elektronika na pokładzie ;-))

 

@janimagda, no jaha, że pamiętamy! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@Remi to musi być ten spamer, który rozsyłał zaproszenia do Nasz Orange Emotikon: Język Siemasz!