Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Przywitaj się

@caroline_em, witaj! 😁 W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości śmiało zadawaj pytania. Na pewno otrzymasz wsparcie na NO 😃 

Pozdrowionka 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Przywitaj się


@caroline_em napisał(-a)

Zasady nakazują przywitać się na początku, więc to czynię: Dzień dobry wszystkim 🙂

Po raz pierwszy korzystam z usług Orange i zdaje się, że mogę potrzebować wsparcia stąd moja obecność tutaj Emotikon: LOL




Dzień dobry @caroline_em 🙂

 

Po raz pierwszy? - to chyba jakieś nieporozumienie ;-D

Oczywiście, zapraszamy do zadawania pytań Bardzo szczęśliwy kot... Chcesz się zaczytać na śmierć? - wejdź tutaj 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witaj na NO masz fajny Nick @Solidarnosc Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przywitaj się

W sumie ja się też jeszcze nie przywitałem, przedstawiłem 😄


Cześć 🙂 W Orange pracuje już 13 lat i mój konik to prepaid ale zajmuje się również usługami konwergentnymi.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Przywitaj się


@RaDo_sny napisał(-a)

W sumie ja się też jeszcze nie przywitałem, przedstawiłem 😄


Cześć 🙂 W Orange pracuje już 13 lat i mój konik to prepaid ale zajmuje się również usługami konwergentnymi.


Ee... Yyy... Witamy na naszych włościach 😉 [przywitanie po prawie 1,5 roku!] - to dla nas kompletne zaskoczenie, że... Wiesz coś o prepaidzie :DEmotikon: LOL


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przywitaj się

@Wiktor podobno lepiej późno niż wcale 😄

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witaj @kasia1958Emotikon: Szczęśliwy Imię patronki kolejarzy gości w naszej Społeczności i mnie to osobiście cieszyEmotikon: Szczęśliwy

ka.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witaj @PiotrStch na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Siemano,

Piotrek z tej strony, interesuję się tematyką telefonii komórkowej, jestem miłośnikiem piłki nożnej, boksu oraz MMA.

Pozdrawiam wszystkich !


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@Anonim Cześć! Super, że się przedstawiłeś, zapraszam do korzystania z naszego forum. Szczęśliwy robot