Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Przywitaj się

Cześć, zaczynasz przygodę z Nasz Orange?
Daj się poznać innym, napisz coś o sobie i swoich zainteresowaniach 😉

846 ODPOW. 846

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Ktoś musi być pierwszy 😉

 

Cześć. Na co dzień pracuję w Orange i jaram się nowymi technologiami. Wszędzie jeżdżę na rowerze, a ostatnio w telefonie zainstalowałem aplikację Pokemon Go...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 6
  • 100
  • 2

Przywitaj się

I ktoś musi być drugi 😉

 

Także na co dzień pracuję w Orange, gdzie każdego dnia stawiam czoła nowym wyzwaniom, poznaję ciekawych ludzi

 

Uwielbiam podróże i staram się każdą wolna chwilę, wykorzystywać właśnie na nie.

Kolejne na mojej liście są Indie...

 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Przywitaj się

Cześć Wszystkim! Podobnie jak Artur, jaram się nowymi technologiami jak ogon Charmandera 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przywitaj się

No i ktoś musi być czwarty 🙂 witam serdecznie,  też mam na imię Artur a tu i na blogu Astis. Fan marki Orange, uwielbiam technologiczne nowinki,  w tym telefony i gadżety:) zawodowo nauki humanistyczne a usługi i gadżety to odskocznia. Już 7 rok na blogu Orange a 6 raz na zlocie blogowym Orange...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

Cześć,


ja tak jak Natalia i Artur pracuje w Orange.


Też jeżdżę na rowerze, jednak zamiast Pokemon Go, wolny czas pochłania mi właśnie rower, strzelanki i gry RPG, w które namiętnie pogrywam na PC.
Do Indii na razie się nie wybieram, ale to dlatego, że został mi od zobaczenia wiele miejsc, które są w zasięgu moich dwóch kółek.
O technologii lubię myśleć, że ma ułatwiać życie - nic ponadto, ale nie oszukujmy się faceci to gadżeciarze. Mrugający robot


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 6
  • 100
  • 2

Przywitaj się

@Mikołaj,

kobiety to też gadżeciary 😉

tylko mniej o tym mówią

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Fan nowych technologii, pracę łączę z zainteresowaniami więc przyjemnie się żyje, myślę miło spędzić tu czas, pozdrawiam wszystkich Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

@Natalia, Ty się tak nie śpiesz, Indie zaczekają, a zadania w Nasz Orange - nie 😉
@Mat, oddam Pikachu za Charmandera! 😉
@Astis, kojarzę Cię z bloga Orange, a do tego gadaliśmy kiedyś o aplikacji przez messangera na Facebooku, cześć!
@Mikołaj, RPG FTW!, ja niedawno skończyłem Wiedźmina - Dziki Gon z dodatkami, teraz kończę sagę Sapkowskiego, a wychowałem się na Neverwinter Nights.
@Anonim gratulacje wyboru dobrej pracy! Mi nie od razu się udało, ale teraz mam podobnie. Cześć!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@Artur bez spoilerów, ja ciągle Toussaint zwiedzam. Mrugający mężczyzna

@Natalia nie zamierzam zaprzeczać. Bardzo szczęśliwy robot

@Anonim @Astis @Mat miło was poznać!