Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Przywitaj się


@rakso5 napisał:

Witam serdecznie!


... I równie serdecznie pozdrawiamy 🙂

Fajnie, że dołączyłeś do naszej społeczności Szczęśliwy robot

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam Emotikon: Język jestem Daniel Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam wszystkich Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Przywitaj się

Witamy Danielu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim Witam 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim...jakieś fatum prześladuje, albo ktoś nas ciągle roluje...dobrze, że nad kontami moderatorzy czuwająEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Przywitaj się

My Ciebie Danielu również witamy. Do rozmowy zapraszamy...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Z małym poślizgiem, bo dopiero wróciłem z wakacji, ale i ja mówię "Cześć @Wysoka_Pólka!" Nasz forumowy Guru @Piotrekk85 też jest byłym pracownikiem. Doświadczenia z pracy "na słuchawce" ma też niemal cały Zespół Nasz Orange 🙂 

Cieszę się, że do nas dołączyłeś. W aktywnym korzystaniu z forum pomagają kanały RSS. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać programu dla Herosów to koniecznie zajrzyj tutaj.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Przywitaj się

Witam

Jestem tu nowy, nie tylko na forum, ale i w Orange w ogóle. Czytałem o stażu niektórych. Ja byłem 10 lat w Erze, potem ok. 10 w Plusie ( z dwuletnią przerwą na Play) i teraz dzięki promocji 'Zaproś znajomego...' zaczynam przygodę z Orange. Pierwsze wrażenia pozytywne. Choć oczywiście nie może się obejść bez różnych mniejszych i większych problemów. Mam tego świadomość, dlatego zamierzam korzystać z MO. Podobno myślenie nie boli a wiedza tu dostępna nic nie kosztuje.

pozdrawiam wszystkich z okolic drogi krajowej nr.7


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @skardu-boy, dobrze trafiłeś! I na forum i do sieci 🙂 Jak to w życiu - nie wszystko jest idealnie, nie da się nie popełniać błędów i czasami jak wszędzie może coś nie zadziałać, ale wtedy zawsze możesz liczyć na Społeczność Nasz Orange. Witaj na pokładzie! :))


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przywitaj się

Jak brzmi przysłowie "nie popełnia błędów ten, który nic nie robi" a Pomarańczowi robią dużo, więc i błędy się zdarzają 🙂 Po to istnieje między innymi NO. Witaj na pokładzie @skardu-boy 🙂