Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Przywitaj się

@krzys   -    Gratulacje!   😄


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Przywitaj się

Witam
Chciałbym przywitać się z uczestnikami tego forum.
Znalazłem ten zakątek szukając rozwiązania problemu z kontaktem z Orange.
Mam nadzieję, że znajdę tu coś więcej Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @Drizzit! Cieszymy się, że trafiłeś do nas w gąszczu internetu. Na profilowym wyglądasz jakoś znajomo.
Pozdrawiam, Bruce 😉

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Przywitaj się

Z dozą nieśmiałości, zaglądam tu pełen ciekawości, o czym piszą w takiej społeczności... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @domatorzy! Rozgość się i śmiało zabieraj głos. Tematy głównie związane z Orange, ale nikt nie krzyczy za odbieganie czasami w inne kierunki 😉
Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Społeczność rozrsta się jak wielkie ciasto drożdzowe 🙂 Tak trzymać. Nie bójcie się komentować i pisać co leży Wam na serduchu. Tutaj zawsze staramy się mądrze pomóc 🙂 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Przywitaj się

Witam szanowne grono 🙂 Mam na imię Kaśka, po latach przerwy wróciłam do Orange zarówno jako klient jak i pracownik. Lubię czytać książki, interesuję się nowinkami technicznymi, wyszywam obrazy, uwielbiam podróżować zwłaszcza jako kierowca.  Z pokemonów mam tylko białego królika, jakby go przemalować na żółto to wyszedł by Pikachu 😄  Cieszę się, że mam możliwość dołączyć do Was 🙂 Pozdrawiam


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @Lisiczka! Ekstra, że dołączyłaś 😄 Jeśli chcesz mieć plakietkę "pracownik" to odezwij się na priv 😉

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Przywitaj się

Witam wszystkich bardzo serdecznie interesuję się różnymi telekomami. Ale Obecnie jestem związany z Orange:) Mam troszkę małych problemów od samego początku ale mam nadzieje że uda się to rozwiązać:)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Przywitaj się

Już pisałam 🙂 teraz czekam aż z urlopu wrócisz 😄 Pozdrawiam 🙂