Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się

Highlighted

Poziom 23, Pasjonat
  • 602
  • 1304
  • 19

Przywitaj się

@krzys   -    Gratulacje!   :catvery-happy:

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 6
  • 0

Przywitaj się

Witam
Chciałbym przywitać się z uczestnikami tego forum.
Znalazłem ten zakątek szukając rozwiązania problemu z kontaktem z Orange.
Mam nadzieję, że znajdę tu coś więcej Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5532
  • 110

Przywitaj się

Cześć @Drizzit! Cieszymy się, że trafiłeś do nas w gąszczu internetu. Na profilowym wyglądasz jakoś znajomo.
Pozdrawiam, Bruce ;-)

Poziom 10, Poszukiwacz
  • 2
  • 5
  • 0

Przywitaj się

Z dozą nieśmiałości, zaglądam tu pełen ciekawości, o czym piszą w takiej społeczności... 

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5532
  • 110

Przywitaj się

Cześć @domatorzy! Rozgość się i śmiało zabieraj głos. Tematy głównie związane z Orange, ale nikt nie krzyczy za odbieganie czasami w inne kierunki :catwink:
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Przywitaj się

Społeczność rozrsta się jak wielkie ciasto drożdzowe :cathappy: Tak trzymać. Nie bójcie się komentować i pisać co leży Wam na serduchu. Tutaj zawsze staramy się mądrze pomóc :cathappy: 

Highlighted

Poziom 16, Komentator
  • 9
  • 28
  • 2

Przywitaj się

Witam szanowne grono :cathappy: Mam na imię Kaśka, po latach przerwy wróciłam do Orange zarówno jako klient jak i pracownik. Lubię czytać książki, interesuję się nowinkami technicznymi, wyszywam obrazy, uwielbiam podróżować zwłaszcza jako kierowca.  Z pokemonów mam tylko białego królika, jakby go przemalować na żółto to wyszedł by Pikachu :catvery-happy:  Cieszę się, że mam możliwość dołączyć do Was :cathappy: Pozdrawiam

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5532
  • 110

Przywitaj się

Cześć @Lisiczka! Ekstra, że dołączyłaś :catvery-happy: Jeśli chcesz mieć plakietkę "pracownik" to odezwij się na priv ;-)
Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 43
  • 17
  • 0

Przywitaj się

Witam wszystkich bardzo serdecznie interesuję się różnymi telekomami. Ale Obecnie jestem związany z Orange:) Mam troszkę małych problemów od samego początku ale mam nadzieje że uda się to rozwiązać:)

Highlighted

Poziom 16, Komentator
  • 9
  • 28
  • 2

Przywitaj się

Już pisałam :cathappy: teraz czekam aż z urlopu wrócisz :catvery-happy: Pozdrawiam :cathappy: