Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przywitaj się

Witam wszystkich Orange'owców. Btw, mam nadzieję ,że administratorzy mnie nie zastrzelą, ale pytanie żółtodzioba: Co muszę zrobić ,aby nie wyskakiwało mi co chwilę okno pop-up w nasz orange ,coś w rodzaju witaj ....pierwsze lądowanie bo jest to ''troszkę'' irytujące. 

Dzięki i Pozdrawiam Was wszystkich.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

Cześć! Fajnie, że dołączyłeś do społeczności Nasz Orange. Odnośnie pop-up spróbuj wyczyścić ciasteczka, ponownie uruchomić przeglądarkę i w Nasz Orange gdy wyskoczy Ci znowu pierwsze lądowanie przejrzeć. Powinno zapisać się i nie wyświetlać ponownie. Miłego korzystania z NO! 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @OrangeFanboy, wybacz ten popup, naprawiamy go, a tymczasem rady @Matt55 jak najbardziej powinny pomóc. Czuj się jak u siebie, czytaj, komentuj i nie wahaj zadawać pytań 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Przywitaj się

Cześć i Witaj @OrangeFanboy 🙂 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przywitaj się

Ok, dzięki , pomogło wyczyszczenie ciasteczek w operze. Teraz już tego nie mam .

Dzięki i pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 7
  • 0

Przywitaj się

Powiem tak, NIE wiem jak dodać nowy post, NIE wiem jak dodać nowy temat, ponieważ nie widzę takiego przycisku jak "NOWY TEMAT", próbuje zadać pytanie do Orange ale strona jest tak skonstruowana że jak nie jesteś klientem orange to poza gotowymi odpowiedziami praktycznie nie masz możliwości zadania pytania. Całość jest nie przejrzysta i nie przystępna. Trzeba przejść lawinę zabiegów żeby zadać jedno pytanie. To jest coś nienormalnego. Pozdrawiam Orange- sieć szanującą czas konsultantów i moderatorów aby zbytnio się nie napisali... 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Najedź kursorem na Kategorie, wejdź w interesujący Cię dział, np. Na kartę - po kliknięciu zobaczysz pomarańczowy button Nowy temat. Pozdrawiam.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@Anonim Świetny refleks ja tylko dodam, że tu jest temat, który wyjaśnia kwestie przydatne podczas pierwszych wizyt w naszej społeczności.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Mikołaj  refleks jeszcze nie zawodzi, chociaż z każdym rokiem coraz słabiej z nim 😜 😜 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przywitaj się


pablo_ck napisał(-a):

@Mikołaj  refleks jeszcze nie zawodzi, chociaż z każdym rokiem coraz słabiej z nim 😜 😜 


No tak "młody" staruszku na drewnianym kamieniu Emotikon: LOL . Młodzież nam się starzeje w zastraszającym tempie 😉 Wujek "aldshimer" się kłania Emotikon: Język ...chociaż nie wiem sam...lepszy aldshimer czy parkinson...zapomnieć wypić czy rozlać...oto jest pytanie Emotikon: Język