Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przywitaj się

Każdy, kto się przywitał w tym wątku został na dłużej na NO i fajnie, aktywnie się udziela Emotikon: Mrugający

Miło, że pojawiają się kolejne aktywne osoby na NO Emotikon: Mrugający


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Przywitaj się

Witam Serdecznie 😊

Jestem Erwin, mam 26 lat.

Odkąd pamiętam mama korzystała z usług Orange.

Jakoś od 14 roku życia sam już zacząłem interesować się bardziej ofertą, uslugami i przedłużaniem domowych umów i tak już do dnia dzisiejszego sam jestem zadowolonym klientem Orange. 

Sam proponuję i werbuje znajomych i rodzinę do Orange, myślę że dzięki mnie jakieś 5 rodzin ma Światłowód w Orange, numerów nie zliczę 😂

Obecnie, prywatnie posiadam 10 numerów komórkowych, pakiet Orange Love i Internet LTE dla domu, więc całkiem sporo usług 😅 nie zawsze jest kolorowo ale staram się w trudnych momentach pamiętać o pozytywnej współpracy. 

Pracuje też na infolinii przedłużeń umów Orange od około 2014 roku, nie ukrywam kiedyś chciałbym przejść wyżej i rozwijać się w tym kierunku. 

Pozdrawiam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przywitaj się

Witaj @ErwinN, wątek zaczyna się rozkręcać z przywitaniami. Fajnie, że pojawiają się nowe osoby Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przywitaj się

Witaj @ErwinN! Moze zalatwisz swiatlowod dla @pablus bo ma kolega problemy? Emotikon: Bardzo szczęśliwy bedziesz mial szosta rodzineEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Przywitaj się

@byczyn_86 nieststy zazwyczaj dla znajomych robię to przez stronę, kiedyś płacili za to 400zl, teraz tylko numer można zostawić 😅


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przywitaj się


@byczyn_86napisał(-a)

Witaj @ErwinN! Moze zalatwisz swiatlowod dla @pablus bo ma kolega problemy? Emotikon: Bardzo szczęśliwy bedziesz mial szosta rodzineEmotikon: Szczęśliwy


O tak!

Królestwo za światłowód!

I konia z rzędem dorzucę 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Przywitaj się

Ale jakby kiedyś ktoś potrzebował nowego numeru czy innej usługi przez internet to proponuję robić to przez aplikację cashback. 

https://goodie.pl/marka/orange?return=%2Fszukaj%3Ftext%3DOrange%26SelectedText%3DOrange%26placeId%3D...

Przykładowo tutaj 😜

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam nowych na forum NO 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przywitaj się

Witam ciepło wszystkich

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Dzień dobry. Jędruś mnie od chrztu niektórzy wołają, ale to drugie imię. Właściwie to je lubię od zawsze: Jędruś to, Jędruś tamto. A trafiłem na ten temat, czytając jak to działa. Na czerwono mi się wyświetliło, jednakże te wszystkie pod czerwonym mogłem otwierać. To normalny objaw, czy mnie jeszcze coś zaskoczy?

1 tablica forum.PNG