Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Hejka ;) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Również witam wszystkich Nowych na forum!  😄

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Hejka ;) Pozdrowienia dla wszystkich :)

@Artur, bo rowery mnie nie lubią, i często "dostają nóg" 😞
No i w pracy, nie za bardzo miałbym, niestety, gdzie go bezpiecznie zostawić 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 9
  • 0

Przywitaj się

witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

@Jarek, ja od kiedy używam porządnego u-locka jestem spokojny, ale to temat na inną społeczność 😉

 

@kasia-kubicka38, cześć! Cieszymy się, że się przywitałaś 🙂

 

lrh


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przywitaj się

No a jak 🙂 podbierzecie chyba użytkowników bloga orange ... Tylko co na to Wojtek 😛 ?:)

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

@Astis, Wojtka i zespół blogowy namawiamy, aby się do nas przyłączyli 😄 Może blog przeniesiemy tutaj, a może tylko komentarze? Platforma na blog.orange.pl jest super i też bardzo ją lubimy, więc chcielibyśmy jakoś się połączyć, ale jeszcze nad tym pracujemy 🙂

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 7
  • 0

Przywitaj się

Witam, jestem w Orange od dawna (od czasów TPSA), posiadam neostradę, telefon stacjonarny i komórkowy. Pozdrowienia dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Artur ja bym bloga Orange nie ruszał, to jeden z najstarszych blogów telko w Polsce, ja na nim jestem ponad 7 lat, kawał pięknej historii, komentarze liczące już w tysiącach 🙂 Chyba że na blogach Orange będzie dodana specjalna zakładka "Nasz Orange". Dodatkowym rozwiązaniem wówczas mogłoby być to że można by się  logować do jednego i drugiego miejsca na jednym loginie - dzisiaj na Blogach Orange każdy może używać naszych nicków, to jest jedyny mankament który bym poprawił w ów serwisie. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się


user44 napisał(-a):

Witam, jestem w Orange od dawna (od czasów TPSA), posiadam neostradę, telefon stacjonarny i komórkowy. Pozdrowienia dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy


Niezły komplet, @user44! Witaj w Nasz Orange, Twoje doświadczenia jako użytkownika wielu usług na pewno przydadzą się tutaj 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Przywitaj się

Serdecznie witam, mam na imię Patryk, jestem klientem sieci orange od 2006 roku czyli 10 lat a dokładnie w maju, jestem niedosłyszący, mam poczucie humoru (uważajcie żebyście nie zarażali ode mnie), a w forumie jestem od niedawna i dostałem zaproszenie 🙂 Poza tym będę udzielać odpowiedzi i zadawać pytania i również będę pisać porady tylko w sieci orange 🙂 Jestem zadowolony z naszej sieci, bo ... można zbierać punkty payback 🙂 i nie zamierzam zrezygnować ani zakończyć umowę, bo podobno jest najlepszy 🙂 zostanę dożywotnio 🙂