Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przywitaj się

@ketrasaArtur jak tu nawet 0,1% zarejestrowanych osób się regularnie Nie udziela 😉

 

Przychodzą i odchodza. Nie szukają tu żadnych bliższych relacji. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przywitaj się

@Anonim Twoje przywitanie czytałem. Szczególnie na początku dużo osób się tu przedstawiało, głównie pracownicy i użytkownicy z poprzedniego forum. Dopiero później było więcej użytkowników nowych, gdzie zostało kilka osób nielicznych aktywnych do tej pory Emotikon: Mrugający

@PARANOJA tu masz rację, ale może jeszcze sytuacja ulegnie poprawie i pojawią się nowi chętni do przywitania.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@ketrasaArtur  przez pierwsze 2 lata, były spore zmiany na forum, jedni odeszli, inni przyszli, ja tu już w trzeciej kreacji jestem 😎

Ciekawie też było na poprzednim forum, choć bardziej technicznie tam było i bez sielankowej atmosfery, tam mega trudno było zaistnieć, gro aktywnych użytkowników to pracownicy Orange byli, lub związani z tą siecią, więc ja tam więcej czytałem niż pisałem, zaliczałem tematy które nie znali inni.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Zajrzałem tutaj, bo kilku nowych użytkowników stawia dzisiaj swe pierwsze kroki na forum. Czujcie się jak u siebie w domu-witam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przywitaj się

A witam 🙂

Ciężko napisać "coś" o sobie 🙂 

Więc tak - pochodzę z Łomży a mieszkam obecnie w Zabrzu 🙂

zainteresowania: IT, telekomunikacja, Historia , motoryzacja, lotnictwo oraz walka o Światłowód w mojej okolicy 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przywitaj się

Witaj @pablus. Już nie mogłem się doczekać, kiedy napiszesz coś o sobie. Widać, że wiedzę na temat światełka masz, więc sporo osób będzie mogło skorzystać z Twojej wiedzy na NO Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Przywitaj się

@pablus witamy 🙂 Fajnie, że dołączyłeś do naszej pomarańczowej Społeczności 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przywitaj się

@pablus walka o swiatlowod wygrywaEmotikon: Bardzo szczęśliwy witaj


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przywitaj się

W końcu nowa osoba aktywnie zawitała na NO z przywitaniem, a taka cisza już była Emotikon: Mrugający 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przywitaj się

ja tam się zawsze witam 😉

kultura wymaga by się przywitać 🙂

może nie od razu ale przedstawić się trzeba.