Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim  w temacie coś dał link, za mało danych na pomoc, coś z siecią Orange jest, to pewniak 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim , musisz się wgryźć we wszystkie podpowiedzi @Katani1  Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim  od razu mam w trudne tematy iść?  Przejrzę najpierw te proste problemy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Anonim , to była tylko luźna sugestia Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Przywitam @Anonim , oby ci się tu spodobało 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przywitaj się

Tylu nowych użytkowników pojawiło się na NO, a jakoś nikt od dłuższego czasu nie wita się tutaj Emotikon: sfrustrowany

Zapraszam do przywitania się i napisania kilu słów o sobie Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przywitaj się


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Wonderwomannapisał(-a)

@Wojciechjak zwykle za bardzo wierzy w moją osobę haha xD Czemu nie @Misiek62 tylko nie wiem jak się na to zapatruje @wscieklaewka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ja to się nie zapatruję bo czekam kiedy nas eksmitują do pogaduch 🙂 Bo tu to temat na przywitanie, a my o śpiewaniu grrr 😞


@Wonderwoman 

Witaj śliczna 🙂

Może coś sobie zanucimy eee?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przywitaj się

Witajcie  miło wszyscy  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tylu nowych użytkowników pojawiło się na NO, a jakoś nikt od dłuższego czasu nie wita się tutaj Emotikon: sfrustrowany

Zapraszam do przywitania się i napisania kilu słów o sobie Emotikon: Mrugający


Cześć @ketrasaArtur Emotikon: Szczęśliwy Nie oczekuj tutaj niczego, co zdycha śmiercią naturalną i to "konanie" jest podtrzymywane od czasu do czasu "kroplówkami" w postaci pojedynczych wpisów. Widać dobitnie, że tylko garstka forumowiczów chce zamienić parę słów o sobie Emotikon: Smutny Gdyby ten wątek tętnił życiem, to przebiłby pogaduchy 1 i 2 razem wzięte...zważywszy na liczbę zarejestrowanych użytkowników forum. A niektórzy mają duble, bo taką widać mają potrzebę. 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tylu nowych użytkowników pojawiło się na NO, a jakoś nikt od dłuższego czasu nie wita się tutaj Emotikon: sfrustrowany

Zapraszam do przywitania się i napisania kilu słów o sobie Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , nie wiem, czy przeczytałeś wszystko, ale ja się przywitałem

moje powitanie.PNG

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/O-spolecznosci/page/82/thread-id/2024