Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 7180
  • 6975
  • 72

Przywitaj się

@wscieklaewkanapisał(-a)

Ty to masz oczy zawsze szeroko otwarte @burebusek - nijak nie wiem poco Ciebie są potrzebne okulary przy tak sokolim wzroku Emotikon: Szczęśliwy 😁😁😁

@wscieklaewka ...miałem, gdy w moim fachu niezbędna była pierwsza kategoria zdrowia, lecz już się "pozbyłem"...samo życie, stąd te okulary Emotikon: Smutny

Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Przywitaj się

[ Edytowane ]

No tak - pracę miałeś ciężką i odpowiedzialną @burebusek 

Ja natomiast dość lekką, i pewno dlatemu muszę teraz nosić te patrzałki 😎

A nasza @Kinga wygląda ślicznie w okularkach Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 37
  • 0

Przywitaj się

[ Edytowane ]

Jako nowy na forum, wypada się przywitać Emotikon: Mrugający

Zainteresowania zbliżone, do tych które > tu są poruszane.

Pracuję w pionie informatycznym Emotikon: Mrugający

Jeśli Pomogłem. Oznacz moją odpowiedż. Jako Rozwiązanie. Dziękuję Emotikon: Mrugający
Poziom 36, Guru *
  • 3765
  • 5417
  • 136

Przywitaj się

witaj @bogdan_47 

no to masz pole do popisu, wykazuj się wiedzą, pomagaj potrzebującym wsparcia Emotikon: Szczęśliwy

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 37
  • 0

Przywitaj się

@Misiek62  zaaklimatyzuję się, chwilę to potrwa, będę pomagać, na miarę możliwości Emotikon: Mrugający

Jeśli Pomogłem. Oznacz moją odpowiedż. Jako Rozwiązanie. Dziękuję Emotikon: Mrugający
Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 37
  • 0

Przywitaj się

[ Edytowane ]

Jeszcze dodam że mam 47 lat i jeszcze kawaler Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2376
  • 46

Przywitaj się

@bogdan_47, witam w imieniu Zespół Nasz Orange. Oby miło Ci się spędzało u nas czas Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 30, Ekspert
  • 7180
  • 6975
  • 72

Przywitaj się

@bogdan_47napisał(-a)

@Misiek62  zaaklimatyzuję się, chwilę to potrwa, będę pomagać, na miarę możliwości Emotikon: Mrugający

@bogdan_47 , witaj funflu od IT Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nasz "redakcyjny" kolega @Katani1  potrzebuje w tym zdarzeniu wsparcia. Masz moc sprawczą? Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 37
  • 0

Przywitaj się

@Wojciechdziękuję za ciepłe przywitanie Emotikon: Mrugający

Już mi się tu podoba Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 7180
  • 6975
  • 72

Przywitaj się

@bogdan_47napisał(-a)

Jeszcze dodam że mam 47 lat i jeszcze kawaler Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@bogdan_47 , wiek nie ma znaczenia...kawalerów tutaj też nie brakuje. Swatać nie będziemy, ale wspierać dobrym słowem to i owszem Emotikon: Bardzo szczęśliwy