Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Dot. Przywitaj się

Nieskromnie napiszę, że lubię "orangowy kolor" - czego dowodem koronnym są moje włosy :-). Lubię też pisać i dzielić się swoją wiedzą; lubię zgłębiać nowinki technologiczne; ba - lubię nawet siedzieć i o niczym nie myśleć... i wreszcie: lubię Zespół Nasz Orange!

 

Po tej małej dawce wazeliny połączonej z "samochwało***" [ups! - przyp. seginus] - trochę konkretów: rower (o tak!), tenis (jak najbardziej!), squash (bez dwóch zdań!), filmy (jako żywo!). Amen. I - jak powiedział tuż przed swoją śmiercią Ludwig van Beethoven - "Klaszczcie. Komedia skończona" 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

Ha ha ha! Niezła prezentacja, dogadamy się z pewnością 😄 Musiałem wstawić gwiazdki w jednym słowie Twojej wypowiedzi, ale ogólnie to luz i już wiemy, że powinniśmy mieć na oku Twoją kreatywność w dobieraniu słów ;-)) Super, że dołączyłeś @seginus!

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Dot. Przywitaj się


Artur napisał(-a):
(...) Musiałem wstawić gwiazdki w jednym słowie Twojej wypowiedzi, ale ogólnie to luz i już wiemy, że powinniśmy mieć na oku Twoją kreatywność w dobieraniu słów ;-)) (...)

Lubię także neologizmy! Robot pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Widzę że społeczność szybko nam się rozrsta 🙂 Fajnie że jest nas tutaj tak sporo 🙂 Mam nadzieję że Nasz Orange będzie najlepszym portalem/forum "samopomocy" wśród polskich operatorów. 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

@Anonim oj rozrasta, mam nadzieję,że będzie nas jeszcze więcej 🙂 Bardzo mi się Twoje nadzieje podobają i też mam nadzieję, że tak będzie 🙂

 

zacnie.jpg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dot. Przywitaj się

Witam wszystkich i pozdrawiam użytkowników nasz.orange.pl


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Dot. Przywitaj się

Cześć,

@Bauero też Cię pozdrawiamy. Szczęśliwy robot


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przywitaj się

Cześć,

Mam na imię Jarek, i także pracuję w Orange - konkretnie w dziale usług na kartę 😉
To przywitanie tak trochę skojarzyło się mi z filmowymi przywitaniami w AA 😆

Interesuję się nowinkami technologicznymi, kwestiami IT, telekomunikacją (stąd praca w takim miejscu) oraz trochę kwestiami prawnymi i programowaniem 😉
Ponieważ do pracy, codzinnie staram się dojeżdżać i wracać miejskimi rowerami, także zainstalowałem sobie aplikację, o której mowa w pierwszym poście 😉

I to chyba na tyle 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Hejka ;)  Pozdrowienia dla wszystkich :)

Hejka 😉 

Pozdrowienia dla wszystkich 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Hejka ;)  Pozdrowienia dla wszystkich :)

@Jarek, no to mamy bardzo podobne zainteresowania. Tylko dlaczego nie zdecydowałeś się jeszcze na zakup własnego roweru? 🙂

Cześć @Bauero! Cześć @tynieczka!
"Nasz Orange" jest także Wasz, więc wszyscy czujcie się tu u siebie 🙂