Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Przywitaj się

@slawekkkk witaj 👋

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Przywitam @Darek_MO i @Piotrek_MO, to naprawdę fajnie, że gościmy Ekspertów AMA na Forum NO 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się

Witam wszystkich serdecznie. Szczęśliwy kot

 

Dziś dołączam do grona naszych kolegów dorzucając trochę damskiego urozmaicenia.

A jaka jestem? Cóż... posłużę radą, pocieszę Was i przytulę ze zrozumieniem, a gdy trzeba będzie powiem niczym Twardowski: "Patrz w kontrakt Mefistofilu, Tam warunki takie stoją...".
Kocham książki, filmy i wszelkiego rodzaju sztukę. Ostatnio interesuję się rozwojem social mediów i ich fenomenem, choć co ciekawe sama zawsze skrywam się za jakimś "parawanem" dbając o bezpieczeństwo w sieci.
Gadżeciarą nie jestem, ale jedno jest dla mnie ważne - aparat fotograficzny w telefonie, gdyż jest poręczny i niemal zawsze pod ręką, a ja lubię uwieczniać piękno otaczającego nas świata.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Przywitaj się

Witaj na pokładzie @Kinga  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Przywitaj się

Joł 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

Witaj na pokładzie @Kinga  😉 życzę powodzenia i samych miłych chwil z nami na Nasz Orange 😉 PS. Herosi i zaproszeni aktywni użytkownicy będą mieć okazję poznać Kingę osobiście już niedługo na IV zlocie społeczności! 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam @Kinga Serce


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przywitaj się

Witamy 😉
Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witaj @Kinga 😀...miłośniczko "żyjątek" 😉 książkowych. Imię wybrali Rodzice nie przypadkowo...tak sądzę 😀 Samych pozytywnych wrażeń Ci życzę 😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się

Dziękuję za miłe powitanie. Emotikon: Bardzo szczęśliwy