Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Przywitaj się

@slawekkkk witaj 👋

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 33, Ekspert
  • 3006
  • 3132
  • 104

Przywitaj się

[ Edytowane ]

Przywitam @Darek_MO i @Piotrek_MO, to naprawdę fajnie, że gościmy Ekspertów AMA na Forum NO Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 118
  • 651
  • 13

Przywitaj się

[ Edytowane ]

Witam wszystkich serdecznie. Szczęśliwy kot

Dziś dołączam do grona naszych kolegów dorzucając trochę damskiego urozmaicenia.

A jaka jestem? Cóż... posłużę radą, pocieszę Was i przytulę ze zrozumieniem, a gdy trzeba będzie powiem niczym Twardowski: "Patrz w kontrakt Mefistofilu, Tam warunki takie stoją...".
Kocham książki, filmy i wszelkiego rodzaju sztukę. Ostatnio interesuję się rozwojem social mediów i ich fenomenem, choć co ciekawe sama zawsze skrywam się za jakimś "parawanem" dbając o bezpieczeństwo w sieci.
Gadżeciarą nie jestem, ale jedno jest dla mnie ważne - aparat fotograficzny w telefonie, gdyż jest poręczny i niemal zawsze pod ręką, a ja lubię uwieczniać piękno otaczającego nas świata.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Przywitaj się

Witaj na pokładzie @Kinga  :-)

Poziom 30, Ekspert
  • 1837
  • 1849
  • 113

Przywitaj się

Joł Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 777
  • 2270
  • 39

Przywitaj się

Witaj na pokładzie @Kinga  Emotikon: Mrugający życzę powodzenia i samych miłych chwil z nami na Nasz Orange Emotikon: Mrugający PS. Herosi i zaproszeni aktywni użytkownicy będą mieć okazję poznać Kingę osobiście już niedługo na IV zlocie społeczności! 

Poziom 33, Ekspert
  • 3006
  • 3132
  • 104

Przywitaj się

Witam @Kinga Serce

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 40, Guru *****
  • 25010
  • 13352
  • 1135

Przywitaj się

Witamy 😉
.
Poziom 30, Ekspert
  • 7076
  • 6750
  • 72

Przywitaj się

Witaj @Kinga 😀...miłośniczko "żyjątek" 😉 książkowych. Imię wybrali Rodzice nie przypadkowo...tak sądzę 😀 Samych pozytywnych wrażeń Ci życzę 😀

Zespół Nasz Orange
  • 118
  • 651
  • 13

Przywitaj się

Dziękuję za miłe powitanie. Emotikon: Bardzo szczęśliwy